1,78 млн. користувачів Facebook ймовірно помре у 2011 році

Internet Автор: Роман Голубовський [7,014 переглядів]

Теги : , , , ,

facebook user tombstone

Переклад статті “1.78 Million Facebook Users May Die in 2011

Facebook нараховує понад 500 мільйонів “активних” користувачів. Та чи дійсно вони такі “активні”?

За словами Entrustet, велику частину цих користувачів скоро не можна буде назвати “активними”. Працівники компанії порівняли демографічні дані користувачів Facebook та середні показники смертності від центру контролю та профілактики захворювань, і виявили, що цього року ймовірно підуть з життя близько 480 000 користувачів Facebook у США та 1.78 мільйона з усього світу. Ці цифри, швидше за все, зростатимуть з року в рік, оскільки й кількість користувачів соц. мережі постійно зростає.

Allfacebook report: us deaths in 2011

Вже зараз багато акаунтів випадають з діапазону “активних” користувачів. Окрім померлих, є незліченна кількість профайлів що дублюються: Entrustet дослідив, що на Facebook зареєстровано 150% (!) жителів США віком від 20 до 24, – не дуже правдоподібно, чи не так? Ще один цікавий факт: у своєму недавньому звіті Gartner підрахував, що у найближчі роки приблизно кожен десятий ваш друг на Фейсбуку та інших соціальних мережах буде не людиною, це будуть “соціальні боти” – автоматичні профілі, створені брендами та організаціями для роботи зі споживачами.

Виникає запитання: як Facebook зможе визначити точну кількість “активних” користувачів, враховуючи профілі померлих (що ймовірно залишаться недоторканими), соціальних ботів (що скоро наповнять мережу), та дубльовані облікові записи?

Для померлих Facebook створив спеціальну систему “меморіалізації” аккаунтів, яка дозволяє керувати доступністю акаунту підтвердженим родичам та друзям користувача, що пішов з життя. Крім того, найближчі члени сім’ї можуть подати запит на видалення улюбленого аккаунту. Та все це лежить на відповідальності родичів померлого, – якщо “меморіалізація” не активована, Facebook продовжує вважати даний профіль активним користувачем. Те саме стосується дубльованих аккаунтів, – Facebook покладає завдання визначення фейкових акаунтів на користувачів.

Крім того, Facebook вважає “активними” лише тих користувачів, що заходили в систему протягом останніх 30 днів. Таким чином, через місяць після смерті користувача, він більше не вважається “активним”. Щодо організацій і компаній, зареєстрованих в соціальній мережі, Facebook ідентифікує їх аккаунти як “profiles” (на відміну від “user pages”), і не враховує їх при підрахунку кількості “активних” користувачів. А от з дубльованими та фейковими аккаунтами складніше, – оскільки один користувач може заходити під кількома акаунтами (це нормальна функціональність сервісу, яку заборонити не можна, але і підрахунку активних користувачів вона заважає).

Отож, незважаючи на те, що компанія Goldman Sachs (партнер Facebook) нещодавно хизувалась більш ніж 600 мільйонною базою користувачів соціальної мережі, незрозуміло, наскільки точними виявляться ці цифри, якщо інвестори чи рекламодавці захочуть розібратись в них детальніше.

Автор: Austin Carr

Переклад: Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати