Конкурс: порадь, що почитати – виграй книгу! #10books

Offline Автор: Роман Голубовський [10,356 переглядів]

Теги : , , ,

Лев Толстой розповідає внукам казку, 1909

Читати – це корисно, цікаво, і взагалі потрібно. Та важливий не стільки сам факт читання, скільки те, що саме ми читаємо. Тому, від сьогодні у нас тут літературний гурток. Давайте складемо разом список книжок, які варто почитати!

А для того, щоб було цікавіше, організуємо у нашому “гуртку” конкурс під назвою #10books.

Приз: книга 7 навиків високоефективних людей” Стівена Кові. Приз люб’язно надає спонсор конкурсу – магазин ділової літератури kniga.biz.ua, за що йому величезне спасибі!

Умови. Для участі у конкурсі потрібно зробити наступне:

1. Написати в коментарях, яку книжку варто почитати – автора, назву та кілька слів про те, чому саме її.

2. Поділитись посиланням на цю сторінку (http://blog.golubovsky.com/10-books-contest/) у своєму Твіттері, Facebook, сторінці ВКонтакте чи блозі – для цього скористайтесь кнопками знизу.

Конкурсні коментарі приймаються три тижня – з 23 березня по 12 квітня 2011 року. 13 квітня я оберу 10 найкращих (найоригінальніших, найцікавіших) на мою думку порад, і серед їх авторів з допомогою жеребкування визначу переможця, який і отримає приз. Кількість порад від одної людини не обмежується, та в 10-ку може потрапити лише одна. Зауваження: доставку книги (близько 20 грн.) оплачує отримувач.

Які книги варто радити – це може бути як щось художнє, так і не зовсім; як класика, так і сучасна література – головне, щоб книга була для широкої аудиторії (збірник задач з фізики в цю категорію не входить). Опис не обов’язково робити надто великим – достатньо кілька речень (хоча, і обмежень немає).

Кілька слів про приз. Те, що про “7 навиків високоефективних людей” гарно відзивався Біл Клінтон – це таке: мало що там американським президентам подобається. Та, наприклад, я її вирішив прочитати, коли побачив (чи прочитав), що саме цю книгу радить Андрій Шевченко – в минулому журналіст, а тепер депутат Верховної Ради. І, особисто для мене, зі всіх книг по практичній психології (лідерство, успіх і т.п.) виділяються дві – це книга Дейла Карнегі “Як завоювати друзів та впливати на людей” та Стівена Кові “7 навиків високоефективних людей”. Ще раз дякую магазину kniga.biz.ua за чудовий приз.

А тепер – вперед!

P.S.: Крім призу магазин kniga.biz.ua надає 5% знижку на всі товари (тобто книги) для читачів цього блогу – для того щоб її отримати, потрібно при оформленні замовлення в коментарі вказати такий код: #10books.

Для зручного слідкування за конкурсом підписуємось на оновлення по RSS або на пошту.

Роман Голубовський

Фото взято тут.

http://blog.golubovsky.com/

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати