Конкурс: порадь фільм – виграй 2 квитки в кіно #10movies

Offline Автор: Роман Голубовський [24,966 переглядів]

Теги : , ,

James Dean

Я навчився користуватись торентом. Але час свій надто ціную, щоб дивитись усі без розбору фільми (про серіали навіть мова не йде). Хочу подивитись щось дійсно хороше. І вибрати, що саме, мені допоможете ви! …За винагороду.

Оголошується конкурс під назвою #10movies.

Приз. 2 квитки в “Кінопалац” (якщо ви львів’янин, або грошовий еквівалент (80 грн.) на Webmoney чи мобільний рахунок)

Умови конкурсу. Ви вказуєте в коментарях до цього поста фільм, який мені обов’язково сподобається, і який я раніше не бачив. Зі всіх рекомендованих я на свій смак обираю 10 фільмів (список викладу тут), переглядаю їх і обираю найкращий. Той, хто запропонував цей фільм – переможець! Одна людина може вказати не більше трьох фільмів, в конкурсну десятку може попасти лише один з них. Крім того, потрібно поділитись посиланням на цю сторінку (http://blog.golubovsky.com/10-movies-contest) у себе в Twitter, Facebook, ВКонтакте або блозі (це обов’язкова умова – без її виконання приза не буде). [Для Twitter, Facebook та ВКонтакте скористайтесь кнопками під статтею.]

Терміни: Конкурсні відповіді приймаються до кінця лютого, результати конкурсу – 10 березня 2011 року.

Коротко про мої смаки. Мені подобаються видовищне кіно або кіно, що заставляє задуматись. Якщо і те і інше, – взагалі супер! Зазвичай люблю фільми, які подобаються критикам. Не надто люблю “фільми-одноденки”: комедії, жахи, бойовики – подивився і забув! Приклади фільмів, які люблю: “Матриця”, “Вбити Біла”, “Зоряні війни”, “Зелена миля”, “Форест Гамп”, “Лихоманка суботнього вечора”.  Цього року (читай, після “Аватара”) найбільше сподобались “Початок” та “Острів проклятих”. Російські фільми подобаються рідко.

Ну от, маєте приблизний опис моїх вподобань – тепер вперед!

Upd 1: Конкурсні заявки більше не приймаються. 10 фільмів обрано – клікайте сюди щоб глянути!

Upd 2: Результати конкурсу #10movies!

P.S.: Не забувайте кидати посилання в Twitter, FB тощо.

Роман Голубовський. Для зручності cлідкування за конкурсом підпишіться на RSS.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати