Armin Van Buuren @ Armin Only: Mirage – Київ 4.12.2010

Offline, Івенти Автор: Роман Голубовський [7,302 переглядів]

Теги : , , , , , ,

Armin Only Mirage Київ - Armin Van Buuren

У жовтні журнал DJ Mag традиційно оголосив сотню найкращих діджеїв планети. DJ-ї обираються у відкритому голосуванні з допомогою інтернету. На першому місці вже четвертий рік поспіль Armin Van Buuren. І кожен, хто відвідав його Київський виступ 4 грудня підтвердить – його визнання цілком заслужене!

Armin Only Mirage – унікальне шоу, і Україні пощастило стати першою країною після рідної Голандії, до якої Armin Van Buuren привіз його.

Одна з відмінностей Armin Only від інших шоу у тому, що цілу ніч – з 9 до 6 ранку – на сцені виступав лише один діджей – Armin Van Buuren. А це 9 годин поспіль! Крім того, деякі вокальні та інструментальні партії виконувались наживо. Спеціально для цього до Києва разом з Арміном приїхали британська поп-співачка Sophie Ellis-Bextor, її співвітчизник Christian Burns, відомі любителям Trance вокалістки Susana, Nadia AliAna Criado та Cathy Burton, а також половина дуету Rank 1 Benno De Goeij, та гурт брата Арміна Eller Van Buuren – Bagga Bownz.

Шоу було неперевершеним – якісна музика від діджея номер один, що супроводжувалась цікавими танцювальними та візуальними постановками, яскравими світловими та піротехнічними ефектами, а також потужними лазерами. Публіка раз за разом скандувала “Армін! Армін!”, а він у свою чергу знову і знову дарував свою енергію.

Основу шоу в музичному плані складали пісні з останнього студійного альбому Armin Van Buuren під назвою Mirage, що зазвичай супроводжувались живими вокальними партіями, а також найновіші Trance-ові композиції. Окремо варто відзначити трек “Remember Love“, присвячений жертвам трагедії на Loveparade – поставивши його, Armin Van Buuren вшанував пам’ять загиблих та сам фестиваль - особисто у мене під час звучання цієї композиції аж мурашки по тілі бігали, так емоційно це було.

На Armin Only були і зовсім нестандартні для танцювальних івентів речі. Мабуть, нікого не залишила байдужим партія шаленого барабанника з Bagga Bownz під Trance-музику, а також живе виконання Benno De Goeij класичних танцювальних хітів на клавішних – від “For An Angel” до “Satisfaction“.

А завершилось все тим, що вже згадані вокалісти під музичний супровід Bagga Bownz заспівали класичний хіт Armin Van Buuren “Burned With Desire” – це було дуже душевно, і навіть якось по-домашньому (див. відео вкінці).

Як хтось правильно зауважив, шоу Armin Only Mirage завершилось, а емоції залишились!

Фото з Armin Only Mirage:

Armin Only Mirage @ Київ 4.12.2010 фото

Armin Only Mirage @ Київ 4.12.2010 фото

Armin Only Mirage @ Київ 4.12.2010 фото

Armin Only Mirage фото: Anna Criado

Armin Only Mirage фото: Nadia Ali

Armin Only Mirage @ Київ 4.12.2010

Armin Van Buuren & Sofie Elix-Bextor

Armin Only Mirage фото

Armin Only Mirage фото

Armin Only Mirage фото

Armin Only Mirage фото

Armin Only Mirage фото

Armin Only Mirage фото

Armin Van Buuren & Sofie Elix-Bextor

Відео – завершення Armin Only в Києві, 6 година ранку:

Всі фото – Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати