Найкращий день

Offline Автор: Роман Голубовський [2,550 переглядів]

Теги : , , ,

Степан Гіга

Учора був день, який для мене назавжди залишиться червоним днем календаря. У цей день відбулась подія, після якої сміливо можна констатувати, що життя прожито недаремно. Заздріть, заздрісники: учора я поспілкувався із самим Степаном Гігою.

Це відбулось під час прямого ефіру телепрограми “Доброго ранку, Львове” на ТРК Львів, куди мене запросили з приводу Дня журналіста, який святкують 6 червня.

Ми говорили про провокації в ЗМІ. Ведучий Тарас Гаврик раптом (!) зателефонував до Степана Петровича Гіги і представив мене народному артистові.

- Перш за все, дозвольте висловити Вам своє захоплення Вашою творчістю, – почав несміливо я, – Під пісню “Цей сон” я танцював ще на власному випускному… – мене переповнювали емоції, – А тепер запитання. В інтернеті ходять чутки, що ви запишете дабстеп-альбом. Ви чули про це?

- Так, звичайно, чув, – відповів метр. По моєму тілу пробіглись мурашки.

- Це правда?

- Так, у мене скоро має вийти альбом реміксів на мої пісні. І серед них мають бути також і dubstep-ремікси, – заявив Степан Гіга.

Пізніше Степан Петрович відповів ще на декілька запитань ведучих, акапельно заспівав пісню “Цей сон” і, побажавши багато усього усім, поклав слухавку.

Ми навіть фотографію з ведучими на пам’ять зробили – щоб не забути. Зверніть увагу на моє (а також Тараса – для нього це теж подія) радісне обличчя.

на ТРК Львів

Чи варто казати, що після цього я цілий день слухав лише Степана Гігу і навіть лягати спати не хотів, аби він (день) тривав довше?!

Як добре, що в житті бувають такі яскраві дні. І як шкода, що вони таки скінченні…

І на завершення, Степан Гіга – “Цей сон”. Рекомендую слухати стоячи, не менше 5 разів поспіль.

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати