Клуб Брутальних Мужчин: балансування між жартом і пошлістю

Інтерв'ю Автор: Роман Голубовський [19,333 переглядів]

Теги : , , , , , , ,

Клуб Брутальних Мужчин. Логотип Останнім часом широкого розповсюдження набули сторінки або групи ВКонтакте, які публікують різноманітні жарти. Та є серед всіх цих сторінок одна, яка яскраво виділяється з поміж інших. Це і сторінкою назвати важко – це справжній клуб. Клуб Брутальних Мужчин. Про них говорять, їх цитують, їх люблять.

Я взяв інтерв’ю у людей, які піднімають нам настрій. На мої запитання відповіли двоє представників Клубу Брутальних Мужчин – Свят та Террі. Ми з ними поговорили про брутальність, жарти, матюки та жінок.

Як виникла ідея клубу і чому саме брутальних? Та й чому мужчин?

Свят: Ідея виникла спонтанно. Так само спонтанна була втілена в життя. Чому брутальні? – Це швидше протиставлення милим хлопчикам, які дбають про свою зовнішність більше ніж дівчатка.

Террі: Так і виникла – за бокалом пива в компанії друзів. Чому брутальних Свят розказав. Чому мужчин? – Бо засновники одні мужики.

Визначення брутальності за вікіпедією починається з речення “Брутальність — риса примітивної людської натури, що своїм духовним розвитком ще недалеко відійшла від звіриного світу”. А що ви вкладаєте у поняття брутальності? Бути брутальним – це добре чи погано? Що ви пропагуєте?

Свят: В нас про це навіть Данік цілу тему написав. Ось кавалок: ”Брутальний мужик – це патріарх, це голова у всіх відносинах і відношеннях; це той, хто завжди зверху, і знизу тільки тоді, коли зверху надоїло бути; це мужик, який не тільки трахає свою бабу, а ще й може зробити так, шоб крім нього ніхто її не трахав, не за**бував її, і тим більше не практикував вищезгаданих у*банських прікалюх. Брутальний мужик прямолінійний, не боїться сказати те, що думає. Брутальний мужик має авторитет між знайомими і достатньо матеріальних і духовних засобів, шоб задовольнити свою брутальну бабу (чи брутальних баб).

Террі: Вам дійсно варто прочитати Данила. Відносно “добре це чи погано” скажу – це нормально! Але брутальні жарти це геть інше. Вони створені, щоб веселити та радувати. І головне, запам’ятайте: “Від брутальності до бидла – 1 крок!

Хто працює над КБМ? Ви знайомі особисто?

Свят: Всі особисто знайомі – дружимо давно. Над жартами і концепцією клубу працюємо разом. Основну роботу модератора виконує Тарас (Террі – прим. ред.). За рештою – ідеї, жарти, фотографії, реклама.

Террі: Хоча жарти вже давно ми отримуємо від користувачів, які дикими темпами їх штампують.

Як відбираєте, які жарти публікувати? Або, інакше кажучи, яким повинен бути жарт, щоб ви його опублікували?

Свят: Спочатку, після створення КБМ-у, жарти писали самі. Потім створили відповідну тему, де учасники групи можуть поділитися з нами своїми жартами. Цензура – балансування між жартом і пошлістю.

Террі: Я б додав, що ми публікуємо те, що попадає під наше розуміння брутальності. Також час від часу публікуємо трохи “чорнухи”, щоб розбавити атмосферу. Ось останнім часом все частіше звучать слова “боян”, “башорг”, “старе”, – цих людей я ненавиджу! Мало того, що вони самі не знають, що говорять, так ще й виносять своєю безграмотністю. Бо що таке “боян” – це інформація, яка вже раніше була опублікована та залишається в архіві ресурсу. Блін, а “башорг”? Башорг – це смітник, куди звалюється все, що попало! Без жодного фільтру. А “старе”? – Ну і що? А хтось не чув – і що, позбавити його цього задоволення? Ех…

Ви говорили, що є жарти, які писали самі. Як вдається генерувати такі жарти? Де черпаєте натхнення?

Террі: В нас є декілька власних жартів, які успішно пішли в люди. В основному ці “перли” з’являлися на світ під час засідання в якійсь кафешці. Натхнення черпаємо швидше з власного досвіду, ніж з якихось конкретних джерел. Звичайно, у всіх жартів колись були автори і так далі, але ми на цьому не зациклюємось.

В жартах КБМ багато матюків і грубості (вульгарності). Ви в житті теж такі – матюкаєтесь і пошлите? І взагалі, КБМ впливає на вас?

Свят: Швидше навпаки – ми впливаємо на КБМ. Звісно що пошлимо – як і більшість молоді. Але всьому є своя міра. А насправді ми німецькі аристократи в 3-му поколінні.

Террі: О-о-о так, матюків буває багато – як же без них!? Вони нам дарують якесь відчуття буденності і прибирають ту срану “ваніль”, яку ми так не любимо. Хочеться, щоб люди відчували себе у звичній обстановці, без фамільярностей та офіційності. Це ж клуб! Ви в колі друзів, думаю, теж вживаєте подібні “вставні слова”.

Зараз існує багато сторінок, що діляться жартами. Але чим від них кардинально відрізняється Клуб Брутальних Мужчин, і можливо саме в цьому велика конкурентна перевага (мене це не може не тішити) – всі жарти на українській мові. Як обрали українську мову? Багато хто зразу робить на російській – мовляв, аудиторія більша. У вас взагалі стояло питання мови?

Террі: Хах, якщо подивитись в історію повідомлень, ми не одразу дійшли до певного репертуару та визначились з мовою. Напевно, це було пов’язано з тим, що ми самі ще не знали – чи потрібно це нам. Але згодом всі без виключення погодились писати жарти українською. Останнім часом в подібних проектах її, на жаль, так мало. На рахунок аудиторії ми не паримось, українців ВКонтакті мільйони – ще є куди розвернутись.

Свят: Питання мови вирішилося само собою – живемо в Україні, використовуємо державну мову. Самі бачите, що популярним можна бути і на рідній.

Зараз основна технічна платформа для КБМ – це сторінка ВКонтакте. Чому було вирішено зробити таким чином? Не думали про окремий сайт?

Террі: Ми самі “контактівські”, тому там і почали шлях. Зараз також є твіттер, де дуже зручно переглядати нові жарти без зайвого срачу. Сам юзаю і вам раджу. Окремий сайт зайвий, ВКонтакті має 20 мільйонів відвідувань в день, який сайт з цим зрівняється?!

Скільки часу йде на роботу над КБМ? Зараз це хобі? Не плануєте перетворювати це у професію? Тобто гроші отримувати?

Свят: Більшість учасників проти комерції в групі або за зведення її до мінімуму. А щодо професії – то хто його зна, може років за 2 будете пити “брутальне молоко” і курити “брутальні цигарки“.

Террі: Як для кого. Під час роботи з КБМ я себе почуваю, як х*й в пи*ді. Мені просто цікаво і знаю підхід. А вожуся я з ним протягом дня періодами – робота дозволяє сидіти паралельно ВКонтакті. Для комерційного проекту нам не вистачить власного часу, адже всі мають свої справи – навчання або робота. Поки що це хобі. До речі, хочу додати: все, що заробляється від імені КБМ, йде тільки на його розвиток – стікери, футболки, прапори і т.д.

Знаю, ви влаштовуєте зустрічі клубу – яка їх мета? Що відбувається під час зустрічей? Яка програма заходів? Був би я дівчиною, побоявся би туди приходити…

Свят: Так, ми систематично проводимо пікніки, на яких люди можуть поспілкуватися з однодумцями, подуріти, побавитися в брутальне регбі, посмажити сосисок та випити при бажанні пива. Дівчата, між іншим, самі до нас приходять – ми їм навіть не платимо.

Террі: Брутальних дівчат на пікніках вистачає! До речі, не переживай, я зі своєю дівчиною прихожу і ми чудово проводимо час в колі друзів.

Клуб Брутальних Жінок – скажіть чесно, це ж ваше творіння? І ведуть теж хлопці, тільки жарти спрямовані здебільшого на жіночу аудиторію? Розкажіть про КБЖ.

Свят: Якщо на чистоту, то КБЖ – це швидше плагіат. Клуб був створений без нашої згоди дівчиною з Харкова. Ми пробували з ними співпрацювати, але ці спроби провалилися. Тому на разі КБЖ – це абсолютно чужа для нас річ. Баби як не як – їх не зрозумієш!

Террі: На початку у нас були плани створити своє КБЖ для баб, але ідею сплагіатили, сказали “це відповідь вашому КБМ” – і все! Нічого, вони вирішили йти своєю дорогою – нехай п**дують!

Оскільки ви вже зробили поділ по статевій ознаці (успішно), можливо варто піти далі і зробити поділ за віком – наприклад, “Клуб Брутальних Школярів” або “Клуб Брутальних Пенсіонерів”, або за професією – “Клуб Брутальних Юристів”?

Свят: Нам все рівно на вікові чи професійні відмінності – брутальність і почуття гумору – ось що нас об’єднує.

За майже 4 місяці існування КБМ (а це мізерний термін) – у вас нараховується понад 23 тисячі читачів, кожне повідомлення отримує близько 1000 “лайків”. Як думаєте, в чому ваш успіх?

Свят: Ми просто класні. А насправді, можливо людям теж остогидли милі фрази про ванільних дівчаток, що п’ють каву на підвіконню – тому вони і йдуть до нас.

Террі: Насправді, справа в якості. Гляньте на будь-яку публічну сторінку, яка копіпастає жарти. Там навіть не можуть нормально скопіювати жарт – всюди проглядаються вконтактівські баги. Також на ріст сторінки впливає час, коли запостаний жарт. В 3 ночі аудиторія в рази менша, ніж в 10 вечора – а це нам дає можливість засвітитись в новинах, і народ одразу побачить жарт. Ось декілька прикладів успіху. Хоча, ми виграли на ідеї та ентузіазмі – а це вже половина успіху.

Які плани на майбутнє.

Свят: Далі популяризувати КБМ.

Террі: Захопити світ! Та і, як сказав Свят, працювати над Клубом Брутальних Мужчин. Сподіваюсь, цього літа вийде виконати всі ті плани та масові заходи, які ми вже запланували.

Дякую за інтерв’ю, було дійсно цікаво поспілкуватись. Можете на завершення щось сказати людям, які нас читатимуть.

Террі: І тобі дякуємо за інтерв’ю. Бажаємо всім залишатись брутальними! Аве КБМ!

Свят: Аве КБМ!

Клуб Брутальних Мужчин ВКонтакте – http://vkontakte.ru/brutalmenclub
Клуб Брутальних Мужчин в Твіттері – http://twitter.com/brutalmenclub

Над інтерв’ю працював Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати