Хамство по email або відсутність культури спілкування з клієнтами у AM:PM, компанії-організатора концерту Tiesto в Києві

Internet, Offline Автор: Роман Голубовський [75,908 переглядів]

Теги : , , , , , , , , ,

Давно пройшли ті часи, коли на ринку товарів та послуг конкуренції не було взагалі, а монополістом виступала держава (я маю на увазі часи Радянського Союзу). Ми живемо в часи ринкової економіки. Часи, коли кожна компанія, для того щоб завоювати ринок, повинна боротись з конкурентами за кожного окремого клієнта. І навряд хоть хтось зараз не чув таких слів як лояльність клієнтів або клієнтоорієнтованість, – поняття, якими керуються компанії, при виборі стратегій свого розвитку. Вже стало звичною практикою, коли для вирішення проблем своїх клієнтів компанії виходять в Інтернет, та спілкуються з ними з допомогою електронних листів, твіттера, блогів тощо. Майже на кожному сайті компаній є форма зворотнього зв’язку, в якій кожна людина може розповісти про свої проблеми, побажання тощо. Навіть люди надзвичайно впливові використовують інтернет як засіб зв’язку з народом – Яценюк та Обама в Твіттері, відеоблог Медведева тощо. Слід згадати ще й те, що Інтернет перестав бути просто іграшкою, а перетворився в ефективний засіб комунікації та інформаційного впливу. І саме тому слова, сказані в Інтернет нічим не менш реальні від слів поза ним (це питання досить розгорнуто обговорювалось в 10 випуску “Рунетології” з Максимом Спірідоновим).

От так, здалеку, ми підійшли до суті проблеми. Виявляється, далеко не всі люди знайомі з культурою спілкування з клієнтами та звичайною людською етикою. Зокрема, така людина є в AM:PM – компанії, яка займалась організацією концерту Tiesto в Києві. Це арт-директор AM:PM Максим Елизаренко (Max Yelizarenko // AM:PM). Мені взагалі дивно, як люди без звичайного поняття ввічливості можуть бути на керівних посадах!

В минулому пості про Tiesto в Україні 28 червня 2009 року я вже згадував про конкурс, в якому можна було виграти iPod та інші призи. Причому, головний приз мав вручити сам Tiesto. Типовим щодо конкурсу є наступний запис в Твіттері:

@strawbsnow тааак.. активувала свій квиток на Тієсто…мене не так Айпод приваблює,як те,що його вручить “сам маестро”..

Людям, і мені в тому числі, цікво було, хто ж виграє iPod, і кому його вручить Tiesto. На концерті Tiesto нічого нікому не вручав. А зайшовши через два дні після шоу на офіційний сайт події – tiesto.kiev.ua – я не побачив жодного натяку на оновлення. Я знайшов форму зворотнього зв’язку і написав невеличке повідомлення, в якому запитав, чому сайт не оновлюється і хто виграв iPod та інші призи, а також добавив, що чекаю відповіді, в іншому випадку, як активний користувач Інтернет, можу написати про це.

Відповідь прийшла майже відразу, але яка відповідь! Крім власне відповіді на запитання прозвучали слова, які би міг сказати невихований школяр при грі в Контр Страйк своєму такому ж невихованому однокласнику, але аж ніяк не арт-директор компанії такого рівня як AM:PM.

Я відписав з проханням пояснити образу, але ось вже третій день як відповіді немає, тому я вирішив опублікувти лист. Нехай народ знає своїх героїв. Отож, зустрічайте! Максим Елизаренко, AM:PM, організатор концерту Tiesto в МВЦ, Київ 2009.06.28, власною персоною:

Уважаемый Роман,

Сообщаем: iPod выиграла Ксения Салкина из Киева, розыгрыш был в прямом
эфире DJ FM.
Вручение будет завтра, также в вечернем эфире радио.
Остальные победители будут на сайте сегодня.

От себя лично добавлю: как активный пользователь интернета, пойди на
любимый порносайт и хорошенько подрочи, дебил блядь. Воздух смотри не
подпорти.

Best regards,
Max Yelizarenko // AM:PM

І ще одна дрібниця, зараз 3 червня, а інформацію про те, хто виграв інші призи, так і не опубліковано. На сайті події і надалі можна побачити заманливу пропозицію конкурсу (так і не виконану в повній мірі):

tiesto.kiev.ua - текст на головній сторінці станом на 3 липня 2009 року

Офіційний сайт Tiesto в Україні 28 червня 2009 року – tiesto.kiev.ua
скріншот частини головної сторінки станом на 3 липня 2009 року

Тому давайте всі похвалимо компанію AM:PM за те, що у ній працюють такі виховані і адекватні люди як Максим Елизаренко! Ну просто приклад клієнтоорієнтованої компанії! AM:PM, вам є ким гордитись!

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати