Якби фільм про Євромайдан зняли відомі режисери: Нолан, Тарантіно, Фон Трієр, Міхалков, Санін

Креатив Автор: Роман Голубовський [2,464 переглядів]

Теги : , , , , , , , , , , , ,

Євромайдан

Якби фільм про ‪#‎Євромайдан‬ зняв Крістофер Нолан, то головного героя – Мустафу Найєма – грав би Метью МакКонахі, поголений налисо. У першій половині фільму глядач бачить антиутопічну Україну майбутнього без Євромайдану. Україна показується не я незалежна держава, а як автономія Росії. Янукович, якого грає загримований Мет Деймон, править українською автономією вже 20 років поспіль, всі телеканали й інтернет-сайти куплені владою і показують лише те, що вигідно їй. А люди ходять по вулиці нещасливими. І тут Найєм, сидячи в Фейсбуці, випадково відкриває можливість посилати свої пости в 2013 рік. І він починає змінювати хід історії.

Якби фільм про Євромайдан зняв Квентін Тарантіно, то в головній ролі знімався би Бред Піт. Він би грав тупуватого боксера-супертяжа, що пішов в політику і тепер вирішив стати президентом. Фільм би майже повністю складався із дотепних діалогів або монологів головного героя.

Якби фільм про Євромайдан зняв Ларс Фон Трієр, то це була б історія про студентів, які у пошуку гострих відчуттів вирішують зайнятись сексом просто на Майдані Незалежності. На майдан приходять бійці «Беркуту», і приєднуються до студентів. Через кілька місяців сексом займається вся країна.

Якби фільм про Євромайден зняв Микита Міхалков, то це був би тригодинний фільм про зародження фашизму в Україні із свастикою, танками і гітлероподібними вусами у всіх негативних персонажів. Головного героя – Януковича – грав би Пореченков. Впродовж трьох годин фільму, сидячи в окопі біля Адміністрації президента, він відстрілюється від фашистів, а в кінці стрічки, з гарячою промовою «Эту страну теперь никому не спасти» відлітає на вертольоті в Росію на фоні вибухаючої Адміністрації президента.

Ну і нарешті якби фільм про Євромайдан зняв Олесь Санін, то в головній ролі знялась би знову Джамала. Вона зіграла б Руслану, яка дає концерти на Євромайдані в прозорій блюзці без бюстгалтера, незважаючи на холодну погоду. 21 листопада гуляючи Майданом Незалежності вона загубила 10-річного сина свого друга і тепер, щоб знайти його, щодня виступає на сцені Євромайдану. Цей фільм обов’язково номінували б від України на “Оскар”.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати