Фільм “Лють”: Друга Світова, танки і некрасивий Бред Пітт

Offline Автор: Роман Голубовський [2,987 переглядів]

Теги : , , , , ,

Фільм "ЛЮТЬ"

У багатьох людей, коли вони чують ім’я Бреда Пітта, чомусь виникає помилковий образ красеня-мачо, а фільм, у якому він знявся, їм одразу здається фільмом для дівчаток. Така ж асоціація часто виникає відносно Леонардо Ді Капріо – якого досі асоціюють чомусь не з героями з “Початку” чи “Вовка з Волл-стріт”, а з романтиком із фільму “Титанік”. Але повернемось до Бреда Пітта.

На екрани вийшов фільм “Лють” із Бредом Піттом у головній ролі. З таким Бредом Піттом, якого я люблю – сильним, некрасивим, простакуватим військовим. Майже таким, яким ми його бачили у “Безславних виродках” Тарантіно.

Щоправда, якщо у “Безславних виродках” його герой змальований із долею іронії та сарказму, то у фільмі “Лють”, який також розповідає про Другу Світову, герой Пітта показаний серйозно, з допустимою долею пафосу.

Окрім того в фільмі знявся змужнілий Шайа ЛаБаф, якого ми пам’ятаємо по “Трансформерах”.

Події картини «Лють» розгортаються у останні тижні Другої світової війни. Загартований у боях сержант Вардедді (Бред Пітт) – командир танку «Шерман» під назвою «Лють». П’ятьох членів екіпажу чекає смертельна місія у тилу ворога. Не дивлячись на суттєву перевагу супротивника, екіпаж танку готовий безстрашно вступити у бій у надії нанести удар у саме серце фашистської Німеччини.

Сподобалось і те, що “Лють”, попри жанр бойовика, видовищні батальні сцени і всі спецефекти, – не стільки про героїзм, скільки про згубність війни. Стрічка тим більше актуальна для нас зараз – в час, коли на Донбасі війна. Словом, справді хороше голлівудське кіно.

Традиційно дякую мережі кінотеатрів “Планета кіно” за гостинність.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати