Коли на планеті порушується природний баланс, приходить Ґодзилла

Відгуки та звіти Автор: Роман Голубовський [2,013 переглядів]

Теги : , , , ,

Ґодзилла 2014

Я інколи задаюсь питанням: хто взагалі придумав таке поняття, як франшизи в кінематографі! Здавалось би, вони, франшизи, вбивають кіно як творчість і перетворюють його на звичайний комерційний продукт. Але потім я згадую “Темного лицаря” з епопеї Крістофера Нолана про Бетмена, чи “Кінг Конга” Пітера Джексона, і моє запитання відпадає само собою.

Гарет Едвардс, що зняв нову “Ґодзиллу”, звичайно, не Пітер Джексон, і, тим більше, не Крістофер Нолан, однак 160 млн. бюджетних коштів він використав вміло. (Так і хочеться пожартувати про українських чиновників)

Вийшло хороше видовищне кіно. Після слова “видовищне”, яке найкраще характеризує фільм, далі, в принципі, можна було б і не розповідати – адже, звичайно, в 3D ходять саме заради цієї самої видовищності. Однак розповім ще кілька цікавих фактів.

- Це 29-й фільм про Годзиллу і другий американський перезапуск знаменитої японської франшизи після фільму Роланда Еммеріха 1998 року. Вихід фільму приурочений до 60-ї (!) річниці франшизи.

- Годзилла зразка 2014 року має 150 метрів у висоту, і є найбільшим монстром за всю історію франшизи. Цікаво, що перша версія Годзилли була 50-метровою, та з року в рік монстр збільшувався у розмірах.

- У фільмі знявся Браян Кренстон, відомий нам за роллю Волтера Вайта у серіалі «Breaking Bad».

- Ось, що говорить про Годзиллу режисер Гарет Едвардс: «Годзилла, безумовно, представляє гнів природи. Основною темою історії є боротьба людини і природи, і Годзилла, звичайно ж, уособлює природу. Неможливо перемогти у цій сутичці. Природа завжди буде переможцем – в цьому і полягає підтекст нашого фільму. Годзилла – це покарання, якого ми заслуговуємо».

- Окрім Ґодзилли у фільмі з’являється інший монстр – Муто.

- У “Годзиллі” будуть показані зруйновані Японія, Гаваї, Лас-Вегас та Нью-Йорк. І це виглядає справді видовищно.

І наостанок: “Ґодзилла” сподобається і дівчатам (тестово перевірено), тому є хорошою альтернативою романтичним комедіям при поході в кіно.

Трейлер фільму “Ґодзилла” (2014):

P.S.: Дякую за традиційну гостинність “Планеті Кіно“!

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати