Геркулес і його команда

Відгуки та звіти Автор: Роман Голубовський [1,760 переглядів]

Теги : , , , , , ,

Геркулес, фільм

Набридло вже писати позитивні відгуки про фільми. І то настільки, що по дорозі на черговий 3D-сеанс я вже навіть придумав злісний жарт: “Геркулес” – це фільм про те, як напівголий Двейн Джонсон дві години б’ється зі спецефектами.

Але, як виявилось, фільм не лише про спецефекти. І навіть не лише про гумор, якого там справді багато.

“Геркулес” може бути цікавий піарникам та медійникам. Це фільм про те, як правильно побудований піар допомагає в роботі.

Що ми пам’ятаємо про Геркулеса? Що це син бога Зевса і земної жінки, який наділений надприродною силою, безсмертям бога. Він здійснив своїх 12 подвигів, як то боротьба з міфічними немейським левом чи лернейською гідрою.

Та у новому фільмі про Геркулеса герой, хоч і дуже сильний, насправді є звичайною людиною, та ще й працює не один, а з цілою командою таких же як і він воїнів. Геркулес – класичний фрілансер, солдат, який б’ється за гроші. А усі міфи про його подвиги створює і поширює літературно-обдарований хлопць на ім’я Іолай.

Головне питання, яке все ж виникає у фільмі – чи за тих ми б’ємось? На цю тему процитую показовий фрагмент з відгуку Олександра Гусєва про цей же фільм, мовою оригіналу: “Наверняка многим отечественным зрителям во время просмотра представится образ такого вот геркулеса, прошедшего чеченские и балканские войны, который, вступив в ряды донбасских “ополченцев”, в конце концов понимает, что к чему.

Схоже, в Голлівуді визначили 100 відсотковий рецепт касового високоприбуткового блокбастеру. Берете більш-менш відому історію (комікс, легенда, міф), робите її видовищною, обов’язково з дорогими спецефектами в 3D, і все це приправляєте якісним гумором: щоб не пафосно і скучно – а весело. І маєте прибутковий блокбастер. “Залізна людина”, “Трансформери”, тепер і “Геркулес”.

І це я говорю без сарказму – якщо фільм прибутковий, це тому що люди готові платити за нього гроші, а значить їм він подобається.

І мене задовольнити авторам фільму “Геркулес” також вдалось.

Див. трейлер тут: https://www.youtube.com/watch?v=xcW2HghHuYo

Традиційно дякую мережі кінотеатрів “Планета кіно” за гостинність.

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати