Інтеліґентний мужчина

Креатив Автор: Роман Голубовський [2,029 переглядів]

Теги : , , , ,

Ніч. Останній трамвай. Задній майданчик. Спершись спиною на заднє вікно стоїть інтеліґентний мужчина рокі 50, одягнений у бежеву сорочку на короткий рукав із кишенькою на грудях. Мужчина, незважаючи на свою інтеліґентність, добряче п’яний, бо коли трамвай різко смикається, його кидає в боки, а коли їде плавно – мужчина засинає.

Під час зупинки трамваю, на задній майданчик заходить молодий хлопець з велосипедом і стає поряд із випившим інтеліґентом.

І от під час плавного руху трамваю мужчина засинає на ходу, а коли трамвай різко гальмує, він летить просто на сходи, що ведуть до заднього виходу. Вже лежачи на тих сходах інтеліґент прокидається і підводиться на ноги, після чого підходить на своє попереднє місце і далі інтеліґентно стоїть, спершись спиною на заднє вікно, ніби нічого й не було.

Хлопець з велосипедом, що був свідком падіння, залишає велосипед припертим до стіни трамваю, йде до сходів, на яких щойно лежав мужчина, схиляється над ними і дістає мобільний телефон, який випав у того під час падіння.

В цей час трамвай знову гальмує, і різко падає тепер вже велосипед.

Хлопець, тримаючи в руці мобільний, підіймає велосипед і сумно оглядає його: проводить рукою по погнутому внаслідок падіння болотнику, далі з прикрістю дивиться на відламану фару…

Раптом він згадує про мобільний телефон у своїй руці, підіймає очі на інтеліґентного чоловіка: той незворушно стоїть. Хлопець відривається від велосипеда, притримуючи його, наближається до мужчини і спокійно вкладає телефон йому в кишеню на грудях його бежевої сорочки.

Інтеліґент так само незворушно кидає погляд на хлопця, тихесенько каже:

- Дякую!

І продовжує собі спокійно їхати, спертим об заднє вікно.

Роман Голубовський>

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати