Розповім вам історію…

Offline Автор: Роман Голубовський [3,659 переглядів]

Теги : , , , , ,

Буває, якась знайома чи малознайома людина розповідає нам цікаву історію, очевидцем якої вона була. Проходить час, і цю ж історію ми чуємо вже від іншої людини, яка теж бачила все на власні очі. Згодом хтось третій розповідає те саме. При цьому, місце і час може відрізнятись, але фабула залишається незмінною. Стає зрозуміло, що ніхто з них насправді цього не бачив, та чомусь подавали все саме в такому вигляді.

Такі історії варто би виділити в окремий жанр народної творчості, на рівні з анекдотами. Зараз я розповім вам кілька історій такого типу. Ймовірно, що якусь із них ви вже чули (або навіть розповідали :) ). Розповім так, як їх і розповідають – ніби я сам був свідком цих подій. Поїхали!

Випадок на автобусній зупинці

Якось на зупинці я чекаю на свій автобус. За декілька метрів від мене стоїть сексуальна довгонога дівчина. Не помітити її неможливо – настільки симпатична вона, і настільки яскраво виглядає. Раптом повз зупинку проїжджає легковий автомобіль. Він зменшує швидкість але не зупиняється. Один з його пасажирів, – такий собі сміливий молодий хлопчина, – витягує руку з вікна і прямо на ходу ляскає цю дівчину по попі. Після цього машина продовжує їхати, з її вікон чути сміх. Довго не думаючи, дівчина витягує з маленької дамської сумочки хустинку, легенько та показово витирає нею свою попу, додаючи мімікою драматизму, підходить до смітника і демонстративно викидає туди хустинку. Але тут машина дає задню, під’їжджає до зупинки та зупиняється. З неї виходить той самий молодик, підходить до дівчини і з розгону дає дівчині копняка. Після цього теж не менш показово знімає кросівок, і підійшовши до смітника викидає його. Потім гордо сідає в машину і їде далі.

* * *

Вмочи головку

Було це ще у часи навчання в старших класах школи. Весь наш клас повезли у воєнкомат, на перевірку придатності до армії. Після кількох перевірок нас поставили всіх строєм і наказали зняти штани разом з білизною – показати свої статеві органи. Ми так і зробили. Аж тут виник казус, який зразу викликав бурю сміху: орган одного нашого однокласника виявився в ерегованому стані. Військовий лікар, який нас перевіряв, сказав: “Йди до умивальника і вмочи головку в холодній воді”. Після цього сміх лише посилився, оскільки наш однокласник підійшов до крану, включив воду, нахилився і запхав голову під струмінь води.

* * *

Цигани і хліб

Їду я в електричці. До вагону заходить циганча з темною як від природи так і від бруду шкірою. Починає говорити молитву – завчено, без розуміння суті, швидко, ковтаючи слова. Після цього просить нас, “добрих людей”, дати йому грошей на хліб, бо нема що їсти. Циганча проходить по салону і дехто йому дає копійки. Коли він підійшов до мене, я витягнув буханку хліба, відламав половину і протягую йому. Він дивиться на мене, в очах його зневага і злість. Циган незадоволено фиркає, обертається і йде від мене. Ось такі вони – цигани. Ось так вони “на хліб” збирають!

* * *

P.S.: А ви знаєте подібні історії? – Поділіться!

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати