Інтерв’ю

Offline Автор: Роман Голубовський [1,342 переглядів]

Теги : , ,

Роман Голубовський. Фото: Вадим Рибін

Розповів про UaReview.com для онлайн-видання про інтернет-бізнес AIN.ua: “Как сайт фейковых новостей UaReview заставил оправдываться Верховную Раду и министерства“.

В ноябре 2012 года украинский интернет потрясла новость о героической официантке Верховной Рады, которая решила бороться с недостатками украинского парламентаризма радикальными методами. Материал под названием “Працівницю їдальні Верховної ради звільнили за те, що вона плювала в суп” перепечатало множество изданий, а пресс-службе парламента пришлось срочно готовить опровержение. Уволенная официантка, пострадавшая за правду, стала практически народным героем.

Читати далі…

***

Дав інтерв’ю студентському порталу Studway: “Редактор UaReview Роман Голубовський про сатиру й фейкові новини“.

“- Колись із українською сатирою асоціювався журнал “Перець”. Тепер його закрили, що й не дивно з огляду на його невідповідність теперішньому часу (я вже не кажу, що в журналу не було свого сайта — судячи з сюжетів, автори “Перцю” навіть доступу до інтернету не мали). Зараз найпопулярнішими сатиричними продуктами в Україні є проекти “Студії Квартал-95″, які поставили гумор і сатиру на потік і в телевізійній сфері ледь не монополізували їх. Однак мені подобається далеко не все, що вони роблять. Зокрема, ідеологічний бік їхнього гумору, незважаючи на всю свою показну сміливість, так би мовити, “цензурований”. Коли вони доросли до національного рівня, у них вибору не було: або продовжувати рости і йти на певні компроміси, або зупинитись. Вони вибрали ріст, і зараз такі, які є: непоганий гумористично-сатиричний продукт для мас. UaReview поки масштабів “95 кварталу” не набрав, тому компроміси в нас хіба що внутрішньоредакційні, а цензура лише з префіксом “само-”.”

Читати повністю…

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати