It’s my job

Креатив Автор: Роман Голубовський [6,074 переглядів]

Теги : , , ,

Є одна хороша голівудська фраза – “Це моя робота” (It’s my job). Говорять її десь так… Останні хвилини фільму, звичайний американський коп (можливо навіть чорношкірий) щойно врятував землю від інопланетних загарбників. Він вилазить з-під уламків розбитого космічного корабля або якоїсь будівлі, весь в крові, кульгаючи, з перев’язаною ногою, одною рукою тримаючи закривавлену рану в боці, а іншою – красуню-героїню. І от, саме в такий момент (на фоні звучить фінальна пісня) красуня повертається до нашого героя і ніжно шепоче йому:

- Ти такий хоробрий!

на що він, чи то скромно, чи то пафосно, відповідає:

- Ітс май джоб!

І йдуть фінальні титри.

Та далеко не всі працюють американськими копами і рятують планети по четвергах, тому покреативимо на тему: як фразу “It’s my job” можна було б вжити веселіше. Але сьогодні у нас вечір гумору не простого, а чорного – слабкодухих (а саме так Google Translate переклав слово “слабонервных” – прим. ред.) прохання далі не читати.

1. Церква, запах ладану, йде сповідь. Посивілий, років під 60 вірянин перетворив діалог зі священником в застільну теологічну суперечку. Вірянин настільки розійшовся, що ставить пряме запитання:

- Отче, ви вірите в Бога?

- It’s my job! – відповідає священник і робить знак хреста…

* * *

2. 40-ві роки 20 століття. Деякі регіони СРСР пережили страшний голод і як наслідок численні смерті. Масу людей повивозили до Сибіру, багато просто розстріляли. З кабінету Йосипа Сталіна охорона виводить чергову жертву наказу “Расстрелять!“. Та чоловік в наручниках з останніх сил виривається з-під охорони, підбігає до Йосипа Віссаріоновича, і в сльозах питає:

- За що ж ви так всіх?

- It’s my job! – відповідає той вольовим голосом з грузинським акцентом і затягує дим зі своєї трубки…

* * *

3. Гості розійшлись, гроші пораховано – весілля закінчилось і можна приступати до першої шлюбної ночі. Наречений так довго чекав цієї миті – майже рік вони з коханою зустрічались до весілля і “ані-ні”. Він налітає на свіжоспечену дружину як справжній лев… [пройшло 5 хвилин] Після бурного заняття коханням двоє лежать – спітнілі, з відчуттям солодкої втоми. Він їй:

- Ти просто неперевершена у ліжку!

- It’s my job, – відповідає вона, раптом червоніючи: в голові плутаються думки, як би обґрунтувати щойно сказане…

* * *

Завіса. Хоча, ні – якщо маєте добавити свої історії – добавляйте в коментарях.

P.S.: Всі події і персонажі (навіть Сталін) вигадані! Жодна тварина не постраждала. Образити нікого (навіть Сталіна) не хотів.

Ваш, автор.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати