Увага! Показ українського фільму “Креденс” для блогерів у Львові

Offline Автор: Роман Голубовський [2,017 переглядів]

Теги : , , , ,

Креденс. Фільм

У п’ятницю, 24 січня, відбудеться презентація та показ українського фільму “Креденс” для блогерів та користувачів соцмереж. Кіносеанс пройде у кінотеатрі “Планета Кіно” (торговельно-розважальний центр “King Cross Leopolis”, Львів). Початок о (!)18:30. Перед показом відбудеться зустріч із творчою групою фільму, зокрема і режисером Валентином Васяновичем (відомий нам по фільму “Звичайа справа”). Кількість місць обмежена, записатись можна тут.

Умови запису на фільм:

- Для активних блогерів чи користувачів соцмереж;

- Залишити під цим постом (http://blog.golubovsky.com/kredens-film-lviv/) коментар «Запишіть мене» (важливо! по цьому я знатиму, хто записаний, на вказану пошту пришлю запрошення);

Трейлер фільму “Креденс”:

***
Про фільм

«Креденс» — фільм українського кінорежисера Валентина Васяновича. Прем’єра фільму відбулася на 4-ому Одеському міжнародному кінофестивалі.

Креденс – це різдвяна казка, котра схожа на страшний сон. Для того щоб просто жити і займатись своєю справою, головному герою Оресту необхідно пройти неабиякі випробовування. Чому так влаштоване життя? Чи варто йти на компроміс з самим собою заради міфічних благ? Це головні питання, що турбують героя. Дія фільму відбувається у зимовому Львові.

В фільмі знімалися: Андрій Самінін («Мисливці за караванами»), Ольга Грішина («Той, хто пройшов крізь вогонь»), Михайло Жонін («Менти. Таємниці великого міста»), Наталія Васько («Метелики») та інші. Продюсером картини виступила Ія Мислицька, які працювала з Валентином Васяновичем над його першим фільмом «Звичайна справа».

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати