У Львові вперше відбудеться турнір з петанку Leopolis Petanque Cup 2012

Offline Автор: Роман Голубовський [1,670 переглядів]

Теги : , ,

Петанк

Як і обіцяв, організовуємо разом з Олегом турнір з петанку. Ось деталі:

20 жовтня у Львові на спортивних майданчиках біля Порохової вежі (вул. Підвальна, 4) відбудеться перший в історії міста турнір з петанку «Leopolis Petanque Cup 2012».

Захід відбудеться під егідою Федерації петанку України. До Львова з’їдуться понад десять команд з Ужгорода, Києва, Івано-Франківська та, звичайно, Львова. Метою турніру є популяризація старовинної французької гри у Львові. Організаторами турніру є представники Львівського петанк клубу.

Турнір почнеться з реєстрації команд о 10:00 і триватиме, орієнтовно, до 18:00. Переможці отримають кубки та інші нагороди. Попередня реєстрація на сайті petanque.lviv.ua

Петанк – один з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола, кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі – кошонета. У гру, як правило, грають на жорсткому ґрунті або гравії, але можна також грати на траві, піску та інших поверхнях. У Франції, що є батьківщиною гри, в петанк грають близько 17 мільйонів осіб, близько 375 тисяч гравців ліцензовано Федерацією Французького Петанку. В Україні в петанк грають з 2003 року.

* * *

Турнір підтримує онлайн супермаркет:

Якщо маєте бажання допомогти, стати партнером/спонсором або висвітлити подію в ЗМІ – звертайтесь: 097 180 70 20 (кликати Романа)

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати