Головне – всередині!

Offline, Роздуми Автор: Роман Голубовський [37,188 переглядів]

Теги : , , , , , , ,

Дорогі дівчата! Якщо у вас маленькі груди, криві ноги
і некрасиве обличчя: вирубуйте ліс — мстіть природі!
(Народний гумор)

Немає ідеальних людей. Всі ми з того чи іншого приводу комплексуємо. І якщо у декого ці комплекси непомітні, то для інших вони перетворюються у тотальну невпевненість в собі і, як результат, заважають жити.

Якщо ваше відображення у дзеркалі вам навіть приблизно не нагадує Джонні Депа (якщо ви дівчина, то це таки добре!), а ваш голос не звучить так драматично як голос Сергія Безрукова (і знову, якщо ви дівчина…), – не засмучуйтесь! Якщо ви робите щось корисне, то кому яка справа до ваших недоліків? Головне – не зациклюватись на них.

А для того, щоб не бути голослівним, я підготував список відомих Українців, якими ми гордимось, незважаючи на їх невеличкі недоліки.

5. Ані Лорак

Ані Лорак

Якщо для когось родимка – це привід для комплексів, то для знаменитої співачки Ані Лорак це лише підкреслення її індивідуальності. Понад 100 пісень, 24 відеокліпа, ролі у мюзиклах та друге місце на пісенному конкурсі Євробачення – усього цього не могла б досягти людина, невпевнена у собі.

***

4. Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Те, що Славко Вакарчук не вимовляє букви “Р”, зовсім не заважає йому збирати повні стадіони. Очолюваний ним “Океан Ельзи” багаторазово визнаний публікою та критиками як найкращий рок-гурт і найкращий live-гурт СНД та Східної Європи, на рахунку якого понад мільйон проданих дисків на території України та Росії.

“Буду завжди дРугом твоїм…”

***

3. Руслана Писанка

Руслана Писанка

Незважаючи на свої пишні форми, Руслана Писанка носить неофіційний титул “секс-символа” України. І у Єжи Гофмана знялась, і телевізійним режисером попрацювала, і ведучою погоди (причому, зробила випуски погоди популярними!), і ведучою на телебаченні – жодної вам скромності!

***

2. Василь Бендас

Василь Бендас

При зрості 149 см. і неординарній зовнішності, Василь Бендас зумів прославитись як комедійний актор на телебаченні і зіграти у популярних українських гумористичних передачах, таких як “Шоу довгоносиків” та “Мамаду”.

***

1. Олексій Журавко

Олексій Журавко

У біографій Олексія Журавка на його офіційному сайті є запис “інвалід з дитинства”. І незважаючи на це, поряд з ним можна побачити такі записи як: Народний депутат України; секретар Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів; член Партії регіонів; орден за заслуги ІІ степені; одружений, виховує дочку.

Якісь коментарі тут, здається, зайві.

***

А тепер підійдіть до дзеркала і погляньте на його відображення. Ви і далі думаєте, що цей прищик на вашому носі – це так страшно?

Текст: Роман Голубовський

Фото: tabloid.pravda.com.uaserzg.livejournal.comzhuravko.com

Постовий: Автор статті (див. посилання) задумався про причини аби перестати вести блог. Задумався, та таких не знайшов.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати