Відтепер вартість проїзду у маршрутках Львова – 4 грн

Креатив Автор: Роман Голубовський [1,600 переглядів]

Теги : , , , , ,

Львів, маршрутка

Приходжу сьогодні на автобусну зупинку, і навіть 2 хвилин не довелось чекати, як приїхала моя маршрутка. Що здивувало: новенька, чиста, доглянута машина, під’їхала без надмірної різкості і зупинилась без скрипу гальм.

Я увійшов до салону, і не повірив своїм очам: всередині є сидячі місця. Я сів! І це при тому, що їхав у годину пік. Ви уявляєте собі, що значить комфортно сидіти в годину пік, а не стояти в обіймах із незнайомим пітним мужиком, що як і ти їде зранку сонний на роботу?!

Водій при вході до мене гостинно усміхнувся. Одягнений він був так, ніби зустрічав гостей на світському балу – симпатичний піджачок, біла сорочечка, виголений, з охайно вкладеним волоссям. Від водія не пахло цигарками, він не вмикав шансону чи російської попси. Він не переганявся з іншими маршрутчиками, матюкався на водіїв на світлофорі.
Впродовж поїздки пасажири заходили і виходили, проте завжди були сидячі місця, ніхто не стояв. Маршрутка їхала не повільно, але і перевантажень, як при злеті космічного корабля не було – чим інколи грішать водії громадського транспорту.

Крісло маршрутки було настільки зручне, що з нього не хотілось ставати – сів, і ніби весь світ зупинився: м’яка оббивка, достатньо місця для ніг, не тісно сидіти удвох із іншим пасажиром. Не було наклейок і нецензурних написів на спинках, жодних тобі жуйок, приклеєних знизу. Усе комфортно.

Кондиціонування салону маршрутки здійснювалось таким чином, що і старшим людям було не холодно, і молодим не спекотно.

Доїхавши до місця призначення буквально за 20 хвилин, у неймовірно піднесеному настрої і навіть щасливим, я вийшов із маршрутки. Який же все-таки хороший у нас громадський транспорт!

* * *

Щойно ви прочитали твір-утопію “Відтепер маршрутка у Львові коштує 4 гривні”.

Роман Голубовський

Фото: Роман Балук/ZIK

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати