Подивився фільм Тарантіно “Мерзенна вісімка” і тепер нікому не довіряю. Навіть своєму коту

Відгуки та звіти Автор: Роман Голубовський [1,584 переглядів]

Теги : , , ,

Мерзенна вісімка. Відгук

Невдовзі після громадянської війни США в горах штату Вайомінг розігралася заметіль. Ховаючись від негоди в придорожній крамниці збираються восьмеро. Одна з них – полонянка, за голову якої дають 10 тисяч доларів. Задача глядача у цьому фільмі – класичне: визначити, “хто вбивця”. А якщо точніше – хто у змові з полонянкою.

І хоча задача класична, все решта – як і завжди у Тарантіно – оригінальне й непередбачуване. Зуб даю, не здогадаєтесь – хто.

Якісний чорний гумор, ріки темно-червоної крові, красиві довгі кадри, харизматичні й ексцентричні герої, фірмові довгі діалоги, музика легендарного Енніо Морріконе, чудові зимові краєвиди і пронизливий холод просто з екрану, тема громадянської війни у США, проблема ставлення до чорношкірих, кров на білому снігу, лист Авраама Лінкольна, вбивство під мелодію колядки, “Бодай моя срака тріснула по шву!”…

Але найголовніше – закручена інтрига. Інтрига не лише тримає в напрузі усі три години фільму, але й породжує після його перегляду недовіру до всіх і кожного. Здається, що оцей перехожий видає себе не за того. І мій кіт якось дуже підозріло на мене дивиться.

Словом, як каже трейлер до восьмого фільму Тарантіно, ПРОВЕДІТЬ СВЯТА З ТИМИ, КОГО НЕНАВИДИТЕ.

Оцінка: 9/10. Обов’язково йти.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати