Номер телефону

Креатив Автор: Роман Голубовський [2,568 переглядів]

Теги : , , ,

Коли молодий чоловік, що стояв за барною стійкою, побачив її, все інше в клубі для нього випало із фокусу. Її привітна посмішка, широко розплющені очі, красиве біляве волосся, рівна спина і трохи по-дитячому різкі рухи – стало всім, що він зараз міг помічати. Вона сиділа неподалік за столиком разом з подругою, і енергійно про щось розповідала. Оця її дитячість у поєднанні з жіночністю і притягнула його увагу. Ну і, якщо вже бути чесним, декольте теж.

Він не звик знайомитись в клубах – зрештою, як не звик знайомитись взагалі. Але тут щось йому підказувало, що до неї треба підійти. Зібравши всю свою мужність, він відштовхнувся від стійки бару і попрямував до них із подругою. Він нагнувся над столом, відрекомендував себе і зробив кілька дотепних компліментів – це він умів. Ще кілька жартів, які супроводжувались сміхом дівчат, і молодий чоловік попросив у неї дати йому свій номер телефону.

Раніше. Вона взяла серветку. Із сумочки (стильної, до речі) витягнула якусь темну штуку – це була помада. Нею вона написала свій номер телефону, під яким додала запис:

Юлічка
подзвони мені ; )

***

Тепер. Вона потягнулась до сумочки (стильної – тут нічого не змінилось), і з неї витягнула таку ж стильну візитницю, після чого вручила йому візитівку:

Юлія Євгенівна Кононенко
Керівник відділу SMM
НазваСерйозноїКомпанії

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати