Чому люди вірять вигаданим новинам від UaReview

Роздуми Автор: Роман Голубовський [4,146 переглядів]

Теги : , , , ,

Часто мене запитують, чому люди вірять в “новини” UaReview, адже це абсурд! Одна з причин – абсурдність реальних новин. Цю тезу прекрасно ілюструє нова рубрика “НуВиНа” від Тараса Гаврика на радіо “Львівська хвиля”.

Суть гри полягає в наступному: Тарас у прямому ефірі зачитує три коротенькі новини. Дві з них взяті з реальних новинних ресурсів, одна вигадана авторами UaReview. Слухачі повинні розпізнати вигадку і за це отримати приз.

Але ось що найсмішніше: на цих вихідних, як в суботу так і в неділю, коли виходить рубрика, слухачі розпізнавали фейк аж з третього разу! І це тільки підтверджує тезу про абсурдність реальних новин.

До слова, ось ці невигадані новини:

По центральному пляжу Іллічівська прогулювався удод. Користувач ЖЖ Олексій Климець, фотографуючи центральний міський пляж Іллічівська, несподівано зустрів удода. Красива пташка сиділа на паркані і оглядала морські простори.” (Думская)

Сирійцям дозволили їсти кішок і собак, щоб не почався канібалізм. Кілька авторитетних імамів Дамаску опублікували релігійне повчання, що дозволяє вживати в їжу кішок, собак і ослів. На такий крок релігійні діячі пішли, щоб люди могли врятуватися від голодної смерті.” (ТСН)

У 2013 році працівники прокуратури хабарів не брали – повідомили в Генпрокуратурі України. Минулого року було притягнуто до відповідальності 8 працівників прокуратури. Ця кадрова і виховна робота сприяли тому, що в поточному році злочинів працівниками прокуратури не здійснювалося.” (Дело)

Кияни скаржаться на гарячі батареї та просять вимкнути тепло. У деяких під’їздах у Києві з’явилися оголошення-заклики дзвонити в ЖЕКИи і вимагати відключити тепло. Але в мерії категоричні: тепло вимикати не будуть.” (ТСН)

Вигадані ж новини читайте тут – UaReview.com

P.S.: Слухайте веселу рубрику “НуВиНа” в рамках передачі “Два по 60” Тараса Гаврика на радіо “Львівська хвиля“ о 9:30 щовихідних.

Два по 60

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати