В Ужгороді близько 60 людей кидали сталеві кулі

Offline, Івенти Автор: Роман Голубовський [2,805 переглядів]

Теги : , ,

Набір гри в петанк

22-23 вересня побував на міжнародному турнірі з петанку “Каштан 2012″, що відбувався в Ужгороді. Далі відповідний матеріал інтернет-газети Вголос:

Французьку гру петанк поширюватимуть у Львові

Цими вихідними в Ужгороді пройшов міжнародний турнір з петанку «Каштан 2012», інформує кореспондент Вголосу.

Команди представляли Польщу, Словаччину, Угорщину, Болгарію, Ізраїль, Марокко, Росію, а також приїхали багато гравців з різних українських міст – з Києва, Харкова, Херсона, Ужгорода і вперше приїхали львів’яни.

Грали два дні. У суботу – команди-дуплети (по двоє чоловік у команді), у неділю – триплети (по троє гравців у команді). Першого дня зареєструвалися 60 команд [тут помилка, має бути "30" - ред.], другого – 18.

І в суботу, і в неділю спочатку проводилися відбіркові змагання, за результатами яких команди потрапляли до турніру В та турніру А (сильніші команди). У суботу у змаганнях дуплетів у турнірі В третє місце взяв херсонський петанкіст у команді з марокканським, а перше та друге місця взяли українські команди [виправлено - ред.]. У турнірі А третю сходинку посіли поляки, другу – команда з російського Смоленська, а перше – українсько-словацький дуплет.

Наступного дня у турнірі В третє місце виборола українсько-мароканська команда, друге – угорсько-болгарський триплет, а перше українсько-російська команда. У запеклій боротьбі у турнірі А третю сходинку посів українсько-словацький триплет, друге місце взяла Росія, програвши у боротьбі за перше місце Польщі.

Власне, львів’яни вперше грали у петанк і вигравали у кількох іграх. Культурну столицю України представляли три гравці. За словами організатора «Каштан 2012» Петра Гойса, львів’яни планують зареєструвати у себе петанківський клуб та провести презентаційний турнір.

«Петанк підкреслюватиме шарм Львова. Уявляєте, коли проводиться турнір десь у львівському скверику, у такій атмосфері…», – каже Гойс.

Додамо, петанк (з фр. PÉtanque) є одним з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола (обома ногами торкаючись землі), кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької кулі – кошонету. У грі, як правило, грають на жорсткому ґрунті або гравії, але можна також грати на траві, піску та інш. Гра подібна до бочче і боулз. Гра в сучасній формі виникла в 1907 році в Ла Сіота, в Провансі, на півдні Франції.

Від себе підтверджу, що провести турнір ми справді плануємо. Інформація про це буде згодом. Як кажуть, слідкуйте за публікаціями.

А зараз трошки фоточок з турніру “Каштан 2012″ в Ужгороді:

Петанк, Ужгород

Петанк

Петанк

Петанк

Петанк

Петанк.

Петанк

Роман Голубовський. Петанк

Петанк

Петанк

Петанк. Триплет. Роман Голубовський, Олег Піх, Іван Паламарчук

Каштан 2012

Каштан 2012

Каштан 2012

Петанк. Іван Паламарчук, Олена Совин

Традиційний "фейсдаун" на турнірі з петанку

Каштан 2012. Нагородження

Каштан 2012. Петанк. Нарогодження

Каштан 2012. Петанк. Нарогодження

Каштан 2012. Петанк. Нарогодження

Каштан 2012. Петанк. Нарогодження

Нові медіа

Каштан 2012. Петро Гойс

Групове фото переможців першого дня

Петанк, Каштани 2012. Учасники

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати