Їхати в плацкартному вагоні поїзда Харків-Львів – одне задоволення

Креатив Автор: Роман Голубовський [1,714 переглядів]

Теги : , , , , ,

Їхати в плацкартному вагоні поїзда Харків-Львів – одне задоволення. Як тільки потяг рухається, чоловік із сусіднього купе в білій футболці видзвонює друга. Той приходить з іншого вагону і приносить з собою горілку. Вони йдуть кудись в початок вагону і, очевидно, п’ють.

Десь через одне купе в іншому напрямі сидить шумна компанія, вони голосно жартують, і, схоже, теж п’ють.

Надворі темніє, світло в поїзді тьмяніє. Більшість людей лягає спати. Хтось розувається і у всьому вагоні починає погано пахнути. Не спить тільки компанія молодих людей, вони голосно сміються.

О 22й приходить чоловік в білій футболці, тепер ледь теплий, і заявляє, що у нього вкрали туфлі. Починає їх шукати по цілому купе, не знаходить і йде далі пити.

В 23й з шумними людьми свариться спочатку провідник, потім дід-моряк у тільняшці, далі бабця з погрозами викликати начальника поїзда і навіть міліцію, знову провідник, і ще якийсь підвипивший пасажир. Шум замовкає, компанія йде в тамбір, разом з підвипившим чуваком. З тамбора пахне марихуаною. В вагоні далі пахне чиїмись ногами.

О 24й знову приходить чоловік в білій футболці. Якби не було полок, за які він тримається, він би впав. Знову починає обшукувати все купе, туфель і далі немає. “Женщіна, ізвіні!” – просить вибачення в пасажирки, яку зігнав з місця, щоб перевірити, чи немає під нею його туфель. Йому через дві години виходити. Так і не знайшовши туфель, чоловік у білій футболці залазить на верхню полку. Це єдиний правильний крок: постаратись за дві години проспатись і згадати, де він поклав туфлі.

В вагоні стає тихо. Чути лише стукіт колес, храп чоловіка у білій футболці і запах чиїхось ніг…

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати