Погладти виборця

Роздуми Автор: Роман Голубовський [1,632 переглядів]

Теги : , , , ,

Котик

Їду в маршрутці. Мою увагу привертає молода жінка. Привертає тим, що витягає з сумочки смартфон, розблоковує його, одягає навушники, запускає додаток.

На екрані її телефону з’являється намальований кіт, який стоїть і дивиться з екрану. Жінка починає проводити по ньому пальцем, від чого кіт поводить себе як справжній кіт – піддається погладжуванню, кайфуючи закриває очки і, підозрюю, мурчить в навушники. Маршрутка їде, вона гладить кота на смартфоні, кіт мурчить. Після кількох хвилин погладжування жінка вдоволено закриває додаток, виймає з вух навушники, ховає телефон до сумки і продовжує собі спокійно їхати.

“Але ж її справжній кіт вдома, і що йому від цього погладжування?! Якщо у неї взагалі є кіт”, – думаю я.

Це нагадало мені сучасних “прогресивних” політиків.
Такий політик раз в день дістає свій смартфон, відкриває Facebook і пише правильний популістичний текст. Виборці це читають, їм подобається, вони лайкають. Навіть не треба робити нічого реального: написав пост в Facebook – погладив виборця. І політик довольний, і вважає, що виборець теж.

Але не треба забувати, що виборець хоче не розмов, не постів у Facebook, а реальних дій …і що йому від цього погладжування?! Якщо взагалі у цього політика є виборець.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати