Переглянув телевізійну політичну рекламу. Довго думав

Роздуми Автор: Роман Голубовський [1,165 переглядів]

Теги : ,

Реклама Блоку Петра Порошенка наполягає на тому, що в складний для України час потрібно об’єднуватись і діяти разом, і БПП – власне об’єднання достойних професіоналів. Тільки от із Яценюком та Турчиновим Порошенку якось не дуже вдалось об’єднатись.

В рекламі “Самопомочі” Садового пафосу не менше, ніж у БПП. І реклама навіть була б бездоганна, якби не одне “але”. Вислів “Візьми і зроби!”, який використали рекламісти “Самопомочі”, асоціюється з Українським Католицьким Університетом, і, хочеться того Садовому чи не хочеться, реклама пахне плагіатом, такою собі кіркоровщиною.

“Народний фронт” Яценюка і Турчинова пропонує сильну команду для складних часів, наголошуючи і на команді і на часах. “Уряд камікадзе” вирішив поки себе не вбивати, а далі жити. І Турчинова в рекламі вирішили не показувати – видно нефотогенічний.

В телевізійній рекламі “Батьківщини” показуються фотографії героїв Небесної сотні Нігояна та Вербицького. Дякуємо хоч за те, що їх до виборчих списків не включили. А от коли на фоні логотипу “Батьківщини” з’являється обличчя Надії Савченко, то так і хочеться просто на екрані телевізора дописати хештег: ‪#‎ВрятуйтеНадію‬.

“Сильна Україна” як завжди показує сильного Тігіпка на фоні сильного промислового міста. Тігіпко як завжди з гордою поставою, впевненим голосом і відкритими до глядача долонями. Перевірена політтехнологія, яка постійно спрацьовує – хто б не був при владі.

В рекламі Радикальної партії Ляшка економіст звинувачує у всіх бідах олігархів (а як же олігарх Льовочкін?) і каже, що Україні потрібен сильний лідер, маючи на увазі Олега Валерійович. Ну що ж, образ Ляшка, який в капцях на босу ногу доїть корову на іншій рекламній продукції РПЛ – це, безумовно, образ сильного лідера.

А от меседж реклами екс-регіоналівського Опозиційного блоку – “Ми будемо голосом промислових регіонів у Києві”. Тобто, по суті, те ж саме гасло “Донбасс не слышат!” Ніби не було Януковича, ніби на Донбасі не війна, ніби нічого й не змінилось. Щоб повірити їм треба бути реально сліпим.

До зустрічі на виборах!

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати