Протистояння поколінь

Offline Автор: Роман Голубовський [3,594 переглядів]

Теги : , , , ,

RUSSIA-HISTORY-REVOLUTION-90-YEAR

Сьогодні став свідком показового діалогу між бабцею і молодим чоловіком. Показовий – бо схожі діалоги відбуваються доволі часто і яскраво ілюструють світогляд різних поколінь: старшого, вихованого на принципах соціалізму, та молодого, вихованого на принципах капіталізму. Далі без коментарів, лише опис ситуації.

З чого все почалось – невідомо, та і неважливо в даному контексті. Дія відбувається в маршрутці.

- Оце так молодь пішла! Жодної поваги до старших! – злісно сказала бабця років 65-и, енергійно соваючись по кріслу. У неї була одна дивна річ – коли вона мовчала, то походила на найдобрішу в світі людину; але коли говорила…

- А що молодь!? До чого тут молодь!? – відповів коротко пострижений чоловік віком до 35 років, який сидів неподалік. Він походив на підприємця. В голосі відчувалась злість.

- Все, що ви зараз маєте – вам дали ми! – безапеляційно констатувала бабця, очевидно, горда за своє покоління.

- Все, що я маю – я взяв сам! – стиснувши зуби голосно і впевнено проговорив чоловік. Після невеликої паузи бабця майже криком продовжила:

- Та я на вас 40 років працювала!

- Що? – терпець чоловіка уривався, – Та це я на вас працюю! – він витримав недовгу паузу, – Так-так, сплачую гроші до пенсійного фонду, тобто на ваші пенсії!

На кілька секунд у повітрі зависла тиша, під час якої бабця збиралась з думками та набирала повітря у груди щоб на весь автобус розгнівано випалити:

- Дивись, ГІМНО ЯКЕ!

На цьому діалог закінчився. Маршрутка їхала далі.

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати