Роман Голубовський інтерв’ю скачати безкоштовно без реєстрації і смс

Інтерв'ю Автор: Роман Голубовський [3,610 переглядів]

Теги : ,

Роман Голубовський

Вирішив викласти тут посилання на свої інтерв’ю. А то час пройде, забудеться, потім не знайду. Та і якщо ви їх досі не читали, можливо дізнаєтесь там щось нове.

UaReview: сайт фейкових новин як присуд копі-пейсту [Редакторський портал]

UaReview, за відгуками медіаекспертів та журналістського середовища, є одним з найцікавіших стартапів минулого року. «Сайт Романа Голубовського UaReview, який розміщує виключно вигадані (фейкові) новини – для мене особисто став сайтом №1 в Україні. Сайт, який виніс вирок українській та й російській журналістиці. А точніше, “копі-пейст” журналістиці – коли новинарник, який передруковує чужу новину, навіть не задумується про те, що пише, і чи варто довіряти джерелу, на яке він посилається», – так, приміром, писав у своєму блозі Максим Саваневський, керуючий партнер PlusOne DA, засновник Watcher.

Формально UaReview стартував у грудні 2011-го, проте помітили його в інтернет-просторі 28 лютого 2012-го – тоді стався перший скандал, пов’язаний з тим, що українські сайти масово передрукували фейк-новину Дмитро Табачник скасує літеру «Ї».

«Редакторський портал» поговорив з Романом Голубовським про анатомію його стартапу: як, чому, нащо.

Читати…

* * *

Роман Голубовський: UaReview жартує не над людиною, а над її медіаобразом [Варіанти]

Розмова з засновником і редактором сайту сатиричних “фейкових” новин UaReview Романом Голубовським.

[...]Але найтоповіша новина про працівницю їдальні у Верховній Раді, яка плювала у суп депутатам. Про це ж мріє більшість країни.

Ця новина є супер-вдалою, бо народ мріє про такого народного героя, народного месника, який би мстився за усі біди. Мстився тій владі. І тут ми маємо жіночку, яка може мститись за погані закони щодня плюючи поганим депутатам у суп.

Мені ще подобається ця новина тим, що ця вигадана героїня стала людиною-брендом. Була новина на якомусь закордонному сайті, де журналістка писала про те, що от у нас такі погані депутати, на яких ми не можемо вплинути, але можливо десь і у нас знайдеться така свідома людина, як українська Юлія Борщенко. І тому Юлія Борщенко вже стала малесеньким, але символом.

Читати…

* * *

І на завершення посилання на веселе фейкове інтев’ю з нібито мною.

Роман Голубовский: Мене лякає, що одного разу я прокинуся, пожартую, а моя супутниця не впаде з ліжка від сміху [Тетяна Таран]

Итак, дорогие читательницы: великий и могущественный, блестяще-лысый и смешной, человек, покоряющий одним только видом своего победного шествия по бедным странам СНГ – Роман Голубовский!

Интервью проходило во львовском кафе «Мазох».

Роман явился в пышной шубе от Подкопаевой, ангелочков на перстнях, что привлекали внимание всех сексуальных меньшинств, рисовала ему Гапчинская. В руках он нес футбольный мяч, подписанный Андреем Шевченко: «Uareview, молю! Досить! Шева». Под обе руки на нем висели изысканные дамы.

Мы заняли столик у шторки с женским бюстом. Роман заказал свекольный фреш и 50 гр бурачанки. Его спутницы пришли со своими семками. Начался неспешный разговор.

Читати…

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати