Про Україну, Росію і ЄС. По простому

Роздуми Автор: Роман Голубовський [2,909 переглядів]

Теги : , , ,

гопник/хіпстер

Жили у одному дворі два хлопчики: старший Вова і молодший Вітя. З ранніх років вони росли разом, і не уявляли себе один без одного. Вова був найстаршим у дворі, а відтак найсильнішим і лідером серед усіх дітей. Усі його боялись і поважали, в тому числі і Вітя, що був навпаки спокійний і дещо боязкий.

У підлітковому віці хуліган Вова організував з дворових хлопців банду. Разом вони крали яблука з сусідських садів, курили перші цигарки і співали пісні під Вовину гітару.

Але шкільні роки добігли кінця і прийшов час вирішувати, куди йти вчитись далі. Маленький Вітя вирішив йти в юридичну академію щоб здобути вищу освіту і в майбутньому жити заможно і серед цікавих інтелігентних людей.

Але хуліган Вова, який вже вчився в найближчому училищі, закликав усіх разом поступити у те ж училище, що і він: в такому разі хлопці завжди будуть разом, допомагатимуть одне одному і захищатимуть одне одного від інших хуліганів.

- Вітя, навіщо тобі в ту академію? Ти бачив хто там вчиться – одні “ботаніки” в піджаках. Тобі таким ніколи не стати! А от дворові пацани тобі цього не вибачать, – говорив хуліган Вова, даючи маленькому Віті стусана.

- Вова, зрозумій, я вже виріс! Я хочу спілкуватись із нормальними людьми на цікаві теми, а не про те, скільки алкоголю ми учора випили і які у Свєтки сідниці. І, взагалі, попрошу називати мене Віктор, – відповідав маленький Вітя.

Він розумів, що хуліган Вова не стільки дорожив дружбою, скільки не хотів втрачати контроль над ним. Але Вітя справді виріс і розумів, що краще гуляти у потертому піджаку в центрі міста, ніж у новенькому спортивному костюмі по спальному району.

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати