Таке красиве кіно

Відгуки та звіти Автор: Роман Голубовський [1,911 переглядів]

Теги : , , , , , , ,

Знаєте, що може бути краще, ніж писати відгук на хороший фільм? Це писати відгук на хороший український фільм. Цього тижня в прокат вийшов фільм “Такі красиві люди”, режисерський дебют Дмитра Мойсеєва.

До словосполучення “режисерський дебют” варто би вже звикнути: в час відродження українського кінематографу інакше і бути не може. А дебют багатообіцяючий.

Такі красиві люди” – історія кохання дівчини-рибалки та подорожуючого письменника десь на краю землі, на березі моря. А насправді в українському Криму.

Це фільм про самотність, нереалізованість в житті, перфекціонізм, який інколи заважає жити, а також про “рай в шалаші”, про прості радості, заради яких варто жити.

“Такі красиві люди” – надзвичайно красиве, добре, іронічне і розумне кіно. І за атмосферою воно дуже українське. Без спроб калькування голлівудських фішок, без намагання повторити ходи відомих режисерів, зняте так, як би мало зніматись кіно у нас, в Україні.

Порошенко у своїй програмі реформ “Стратегія-2020″ задекларував, що протягом 2020 року в широкий прокат вийде п’ять фільмів українського виробництва. “Такі красиві люди” – безумовно, крок до цієї мети. Крок сміливий, навіть розв’язний.

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати