The Social Network: відгук

Internet, Offline Автор: Роман Голубовський [6,095 переглядів]

Теги : , , ,

Соціальна мережа фільм - оглядПереглянув The Social Network (Соціальна мережа). Фільм можна оцінювати з двох різних сторін: 1) Як художній фільм 2) Як фільм про Facebook та Марка Цукерберга.

По першому пункту, це пересічний фільм з деякою кількістю хорошого гумору та посереднім сюжетом. Що тут казати, реальна життєва історія не може рівнятись по сюжету з вигаданими історіями типу “Бійцівського клубу” чи “Загадкової історії Бенджаміна Баттона” (якщо вже брати Фінчера). Чи варто йти в кіно на Соціальну мережу тим, хто не зареєстрований у Фейсбук, не цікавиться інтернетом та стартапами? Не впевнений.

А от по другому пункту відповідь однозначна – фільм переглянути обов’язково! У фільмі є на що подивитись, є що почерпнути і є чому повчитись. Цікаве тезами:

- Сподобався момент на самому початку фільму, коли одночасно показується студентська вечірка з молоддю, яка випиває, танцює і розважається, і в той же час хлопчик-”ботанік”, який сидить в гуртожитку за комп’ютером і робить сайт. Гарна демонстрація того, як непримітний “сірий” студент згодом стане наймолодшим у світі міліардером та кумиром для багатьох.

- У фільмі гарно показана одна істина: для того щоб досягти успіху потрібно багато ПРАЦЮВАТИ!

- Цікавий образ Марка Цукерберга – незрозумілий, весь в собі і своїх думках хлопець. Видно, що він присутній лише наполовину, в його мозку постійно кипить робота. А ще, він постійно невиспаний.

- Коли Марка звинувачують у плагіаті, він говорить: “Хіба людина, яка виготовила стілець, повинна платити всім попереднім його виробникам за те, що взяла їх ідею?“. Цей аргумент повністю підходить і стосовно закидів про плагіат ВКонтакте.

- Події у фільмі починають розгортатись осінню 2003 року, яскраво демонструючи нам, наскільки ми все-таки відстаємо від заходу в плані проникнення інтернету!

- На початку фільму Цукерберг пише в свій блог на LiveJournal. А коли обдумується ідея Facebook, згадується MySpace та Frendster.

- Сподобалось завершення фільму – коли Марк додає до друзів героїню-юриста і періодично оновлює сторінку щоб побачити, чи додала вона його. Це так притаманно соціальним мережам!

- Ну і трохи статистики: на Facebook зареєстровано 500 млн. чоловік, вартість компанії оцінюється в 25 мільярдів долларів, а Марк Цукерберг разом з іншим засновником Дастіном Московіцом є наймолодшими у світі міліардерами.

Зустрінемось на Фейсбуку – facebook.com/golubovsky

Постові:
Ігрові новини – Щоденні новини ігрового світу українською

Детальний опис того, як оформити закордонний паспорт у Києві, якщо ви є мешканцем іншого міста.

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати