Фільм The Social Network: прогнози

Internet, Offline, Роздуми Автор: Роман Голубовський [11,262 переглядів]

Теги : , , , , , ,

Скоро на великі екрани виходить фільм Соціальна мережа (The Social Network). Зокрема, в українських кінотеатрах фільм стартує 21 жовтня. Кіно розповість про Facebook та історію його створення Марком Цукербергом. Фільм заслуговує на увагу як актуальністю вибраної теми, так і тим, що зняв його сам Девід Фінчер – режисер, відомий нам такими роботами як “Бійцівський клуб”, “Загадкова історія Бенджаміна Баттона”, “Сім”, “Гра”, “Чужий 3″. Тож фільм повинен бути напружений і цікавий (див. трейлер вкінці).

UPD: Мій відгук про фільм “Соціальна мережа”

Але цікаво мені інакше: наскільки популярним стане “Соціальна мережа”? Здається мені, фільм має всі шанси якщо не побити рекорди касових зборів, то наблизитись до них. І на це є вагомі причини.

Реклама в соціальних медіа (соцмережах, блогах, твіттері) зараз є одною з найефективніших видів реклами – про це ми чуємо неодноразово з приведенням різних фактів. Ефективність її полягає у тому, що рекомендують певний продукт не якісь там незнайомі дядьки з телевізора, а твої друзі та онлайн-знайомі. А ще така реклама має всі шанси досягти вірусного ефекту, при якому інформація розповсюджується шаленими темпами.

І багато компаній у своїх промо-кампаніях звертаються до такого способу реклами. Наприклад, на створення фільму Початок (Inception) пішло 130 млн., а на маркетинг – 100 млн., причому здебільшого на вірусний маркетинг. Як результат, касовий збір близько 900 млн. і 4-те місце у топ 250 фільмів за версією IMDB  – мені досі цікаво, чи не було це одним з пунктів маркетингу.

Але повернемось до The Social Network – фільм по всій логіці повинен сам себе рекламувати. По перше, ну кому з активних користувачів Фейсбуку не буде цікаво глянути, як створювався цей сайт-епоха, без якого тепер не можуть прожити мільйони людей. А по друге, кожен хто прийде після перегляду Соціальної мережі обов’язково розкаже про це своїм друзям в Facebook (500 млн. користувачів), фоловерам в Twitter (ще 100 млн.) або читачам свого блогу – блогери завжди цікавляться такими речами – я як приклад. Вірусний ефект забезпечений, тому фільм “Соціальна мережа” повинен мати успіх.

Доречі, не думаю, що фільм матиме шалений успіх в Україні та СНД – в нас Фейсбук не настільки популярний! Можливо, після успіху фільму Соціальна мережа у росіян виникне бажання зняти кіно про Вконтакте та Пашу Дурова? Це більше сподобається нашій аудиторії.

Соціальна мережа трейлер:

Постові:
Комп’ютерні новини – Щоденні комп’ютерні новини українською
Відеоблог Vlogger – про життя наочно

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати