Увага! Показ українського фільму “Тіні незабутих предків” для блогерів у Львові

Offline Автор: Роман Голубовський [4,082 переглядів]

Теги : , , , , , , ,

Тіні незабутих предків

В неділю, 17 листопада, відбудеться презентація та показ українського містичного трилеру “Тіні незабутих предків” для блогерів та популярних Facebook-користувачів. Кіносеанс пройде у кінотеатрі “Планета Кіно” (торговельно-розважальний центр “King Cross Leopolis”, Львів). Початок о (!)18:00. Перед показом організатори обіцяють зустріч із творчою групою фільму та червону доріжку. Кількість місць дуже обмежена, тому варто поспішити і записатись.

Умови запису на фільм:

- Для блогерів або популярних Facebook-користувачів: повинен бути блог, який читають люди (або популярний FB-аккаунт), де потрібно буде написати відгук про фільм (перевага власникам блогів);

- Розмістити у себе в блозі чи соцмережі анонс цього показу з активним гіперпосиланням на цей запис (http://blog.golubovsky.com/tini-nezabutyh-predkiv/);

- Залишити під цим постом (http://blog.golubovsky.com/tini-nezabutyh-predkiv/) коментар «Запишіть мене» з посиланням на анонс у себе в блозі/соцмережі (важливо! по цьому я знатиму, хто записаний, на вказану пошту пришлю запрошення);

- Протягом трьох днів після показу в блозі/facebook потрібно написати відгук про фільм (посилання на відгук – надіслати мені на пошту).

Зауваження. Кількість місць обмежена, подача заявки не гарантує попадання у список запрошених. Перевага надаватиметься власникам блогів.

Трейлер фільму “Тіні незабутих предків”:

***
Про фільм

“Тіні незабутих предків: Таємниці Мольфара” — український молодіжний містичний трилер. Режисер — Любомир Левицький, оператор Марк Еберлі (Mark Eberle), відомий за фільмами «Сутінки» (знімав усі швидкісні пересування вампірів), «Небесний форсаж», «Приречений рейс», «Гордий американець» та інші. Мова фільму — українська.

Хронометраж: 95 хв.
Жанр: містика, трилер, комедія

В ролях: Дмитро Ступка, Альона Мусієнко, Паша Лі, Ольга Сумська, Марина Шако, Ольга Фреймут, Владислав Никитюк, Богдан Юсипчук, Роксолана Кравчук, Софа Галабурад, Микола Боклан, Юрій Розстальний, Валерій Легін, Володимир Нечипоренко, Костянтин Лінартович, Олег Цьона та інші.

Декілька століть тому в українських Карпатах безчинствували злі духи та інші химери. Тому дев’ять магів запечатали потойбічну нечисть в Книгу Тіней, на яку поставили клеймо – магічну Згарду.
Наші дні. Згарда знайдена і передана до університету, однак з вини 20-річного студента Вані вона зникає. Після чого на тілах його друзів проступають магічні знаки, і їхньому життю загрожує небезпека. Врятувати студентів та знищити зло зможе лише нащадок останнього мольфара. Звичайно ж будуть і погані дівчатка.

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати