Увага! Показ українського мюзиклу “Трубач” для блогерів у Львові

Івенти Автор: Роман Голубовський [2,110 переглядів]

Теги : , , , , ,

Український мюзикл "Трубач"

У п’ятницю, 28 березня, відбудеться презентація та показ українського мюзиклу “Трубач” для блогерів та користувачів соцмереж. Кіносеанс пройде у кінотеатрі “Планета Кіно” (торговельно-розважальний центр “King Cross Leopolis”, Львів). Початок о (!)19:00. Записатись треба чимшвидше.

Планувалась також зустріч із творцями кінострічки, однак, “з особистих причин”, її не буде – лише показ фільму.

Умови запису на фільм:

- Для активних блогерів чи користувачів соцмереж (повинен бути блог або FB-аккаунт, де потрібно буде написати відгук про фільм);

- Залишити під цим постом (http://blog.golubovsky.com/trubach/) коментар «Запишіть мене» (важливо! по цьому я знатиму, хто записаний, на вказану пошту пришлю запрошення);

- Протягом трьох днів після показу в блозі/facebook потрібно написати відгук про фільм (а посилання на відгук надіслати мені на пошту).

Зауваження. Кількість місць обмежена, подача заявки не гарантує попадання у список запрошених. Перевага надаватиметься власникам блогів.

Трейлер фільму “Трубач”:

***
Про фільм

Комедія для всієї сім’ї «Трубач» переносить глядача у неповторний світ мистецтва. Головний герой – юний талановитий трубач Коля Шевченко (Леонід Шевченко). У свої 13 років він не лише встиг навчитись віртуозно грати на трубі, але й сам пише музику. Надихає хлопця на творчість Ліза (Поліна Тарасенко). На носі надзвичайно важливий виступ, але улюблений викладач (Олексій Горбунов) поламав ногу. Його місце займає дивний мужчина (Володимир Горянський), який ні в кого з дітей не викликає довіри. Чи вдасться юному музикантові не втратити свою мрію та не збитися з обраного шляху?

Картина Анатолія Матешка, знята на гроші Держкіно України, стала перший вітчизняним дитячим мюзиклом. Одразу ж після кастингу діти, що отримали ролі у фільмі, наполегливо взялися за тренування та репетиції. Понад сто дітей вчилися співати, танцювати та грати на музичних інструментах. Знімали якомога швидше – за 2 місяці. Поспішали, аби актори-підлітки не встигли подорослішати за час зйомок.

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати