На кого варто підписатись в українському Твіттері

Internet Автор: Роман Голубовський [12,277 переглядів]

Теги : , , , ,

Святослав Вакарчук твіттер

Сервіс мікроблогів Twitter за останній рік набрав неабиякої популярності в Україні. Звичайно, що це пов’язано з бурхливим громадсько-політичним життям у країні — Євромайданом та подіями на сході. За дослідженням “Яндекса”, станом на липень 2014 в Україні було зареєстровано 591 тис. акаунтів в Твіттері, тобто аудиторія сервісу мікроблогів в Україні зросла більш ніж вдвічі порівняно з минулим роком – 282 тис. у липні 2013-го.

Часто для нових користувачів Твіттер є незрозумілим чи нецікавим – а все тому, що вони не підписані на потрібних твіттерян. Саме тому я вирішив скласти невеликий список, на кого з українських користувачів Твіттера варто підписатись. Поїхали.

Петро НекПетро Нек (@mrpetruccio)

Відомий львівський блогер, працює в компанії Яндекс.Україна, пише цікаві пости в Facebook, носить бороду.

Радіо 24“Радіо 24″ (@radio24_ua)

Хороша ілюстрація поняття “інфотейнмент”, коли інформація подається розважально і живо. Жодного тобі офіціозу, а навіть навпаки – “треш і угар”.

Іван ОберемкоІван Оберемко (@ivanoberemko)

Тонкий гумор, інколи надто брутальний, але оригінальний. Харків’янин. Пише під вигаданими іменем, прізвищем і фотографією.

Олексій ТарасовОлексій Тарасов (@tarasov_alex)

Раніше головред “Esquire Україна”, зараз працює на “Громадському” та “Радіо Аристократи”. Кожен твіт Тарасова – вишуканий шматочок тексту.

Сергій МісюраСергій Місюра “Капітан Прайс” (@SPaWN_ua)

Військовий в АТО, періодично знаходиться на передовій, володіє інформацією з перших рук. На відміну від багатьох інших, намагається перевіряти інформацію, яку повідомляє.

Євген Коноплянка“Євгеній Коноплянка” (@canabina)

Фейкового Коноплянку люблять ті, хто навіть ніколи не цікавився футболом. А все тому, що жартівник, який стоїть за цим акаунтом, має неабияке почуття гумору і дуже влучно висловлюється на злобу дня.

Глина“Глина” (@pinksyrop)

Нове покоління твіттерян. Пише дуже багато і дуже про своє. Але інколи це бувають твіти, наприклад, про власний вібратор.

Джонні Водка“Johny Vodka” (@Johny_Vodka)

Зовсім нетипова львів’янка. Дуже багато злості, мату і алкоголю. Але це на перший погляд, за цим усім ховаються дотепний сарказм, старий-добрий чорний гумор і елегантний тролінг.

КрусОлександр Барабошко “Крус” (@IamKrus)

Став широковідомий тим, що перший почав вести “стрім” з Євромайдану – ще 21 листопада 2013 року. Зараз він популярний київський блогер і людина, яка просуває культуру блогерства в Україні.

UaReviewUaReview (@UaReview)

Офіційний твіттер сайту сатиричних вигаданих (фейкових) новин. Сатира, гумор, сарказм, пародія. Та кльовий твіттер, що ще сказати.

Віталій ОвчаренкоВіталій Овчаренко “DNTSK” (@vital_ovchar)

Блогер родом із Донецька, журналіст “Новости Донбасса”. Зараз взяв паузу у своїй журналістьскій діяльності і пішов воювати в зону АТО. Пише звідти дуже влучні твіти.

Міністерство магії“Міністерство магії” (@MagicUkraine)

Ще один дотепний проект. Але крім дотепності – ще й стильний. Картинки на актуальні політичні теми тут стилізовані під дитячо-рожеву “няшність” і “мімімішність”.

Сергій Пішковцій

Сергій Пішковцій (@blogoreader)

Головний редактор надихаючого блогу “Inspired”. І якщо матеріали блогу та його представництв у соцмережах усі дуже милі, то твіттер Сергія – ну зовсім не такий: тут і жорсткі матюки проскакують.

Ілля СтронґовськийІлля Стронґовський (@strng)

Дизайнер, літератор. Після Євромайдану став відомий як дизайнер листівки з “йолкою”. Крім того робить дизайн креативних футболок під брендом “strng” та листівок під брендом “Revplakat”.

Каша СальцоваСаша Кольцова “Каша Сальцова” (@kashasaltsova)

Вокаліст гурту “Крихітка”. Пісні слухати чи любити необов’язково, а от твіттер Саша веде дуже цікаво, постійно в трендах – не даремно її стільки ретвітять.

Яна СупоровськаЯна Супоровська (@YanaSuporovska)

Телевізійна журналістка. Працювала над проектами “Ревізор” та “Хоробрі серця”. Дуже красива і мила – це видно і по твіттеру: Яна авторка хештегу-вислову “#твітер_то_є_любов”.

Мустафа НайємМустафа Найєм (@mefimus)

“Бути молодим і не революційним – генетичне протиріччя”, цитує вислів Че Гевари Найєм з заклику якого, в тому числі, почався Євромайдан. Був високооплачуваним журналістом, тепер працює небагатим депутатом.

Оля БілочкаОля Супрун “Білочка” (@Ola_bilo4ka)

Архітектор, художниця, найкращий блогер 2011го (BUBA), найкращий мікроблогер 2013го (The BOBS), і просто красива дівчина.

Андрій БаштовийАндрій Баштовий (@nomoreanry)

Журналіст на “Громадському”, зокрема ведучий в студії та редактор сайту. Ну і просто хороший хлопець.

Сергій МикитаСергій Микита “Mad Panda” (@Pandyatko)

Микита каже, що серйозно не ставиться до свого твіттера і веде його виключно для експериментів та для того, щоб його жарти перепощували в себе пабліки у ВК. Але ви почитайте, там справді смішно.

Кокс Квасьневского“Кокс Квасневского” (@kokskvas)

Стильні віршики на актуальні теми. Як пише про твіттер сам автор, “Порошки про політичне життя України. Орфографія і пунктуація авторська. Використовуються русизми, полонізми, суржик та ненормативна лексика”

Святослав ВакарчукСвятослав Вакарчук (@s_vakarchuk)

Вакарчук не лише лідер найпопулярнішого українського гурту “Океан Ельзи”, але й найпопулярніший український твіттерянин. Швидше всього ви його і так фоловите, однак просто хотів написати, що навіть якби Вакарчук не був популярним музикантом, він все одно був би популярним мікроблогером.

Український Щитоносець“Український щитоносець” (@shitonosec)

Колективний гумористичний проект. “Життя, їжа, смерть, переродження, жорстокіша смерть, нарід, Жадан, кеди, фенічки, Україна”, – пишуть про себе гумористи.

Катерина АврамчукКатерина Аврамчук (@avramchuk_katya)

Журналіст видання “Insider”, редактор відділу “Арт”. Активіст, киянка. Катя цікаво, гостро, оригінально коментує те, що відбувається в інформаційному просторі.

Тарас ГаврикТарас Гаврик (@GuffRick)

Музикант, ведучий ранкової програми на телеканалі ТРК Львів та радіоведучий на “Львівській хвилі”. У твіттері Гаврик пише здебільшого про музичні новини, підносячи їх із вишенькою у вигляді якогось дотепу.

Максим Саваневський

Максим Саваневський (@maksm)

Керуючий партнер цифрової агенції PlusOne DA, засновник блогу Watcher, популярний Facebook-користувач та частий гість на ТБ в ролі інтернет-експерта. Один з перших, хто підсаджував політиків на соцмережі.

Тетяна ДаниленкоТетяна Даниленко (@tdanylenko)

Мабуть, перша телеведуча, яку я пам’ятаю в Твіттері. Працює на “5-му каналі”. Красива і розумна. Поінформована.

Ярослав Лодигін

Ярослав Лодигін (@lodygin)

Радіоведучий, один із засновників “Радіо Аристократи”. Харків’янин, живе і працює в Києві. Відмінний музичний смак, почуття гумору, вміння гарно висловлюватись – що ще потрібно для хорошого твіттерянина.

Майкл Щур“Майкл Щур” (@MichaelShchur)

Альтер его комедійного журналіста Романа Вінтоніва, персонаж відомий за проектами “АЄОА”, “Вйо до трону” та передачею “Утеодин”, яка виходить щотижня в суботу на “Першому національному”.

Роман Голубовський

Роман Голубовський (@golubovsky)

Ну і на завершення ваш покірний слуга. Редактор сайту сатиричний фейкових новин UaReview. Коментую важливі новини, колекціоную смішні заголовки, багато жартую.

***

Прошу любити і фоловити!

P.S.: Звичайно, цей список не претендує ні на повноту, ні на об’єктивність. Я свідомо в нього не включав новинні твіттери (окрім “Радіо 24″) та користувачів зі словом “ху*овий” в назві. Ну а про багатьох я просто забув (це я наперед виправдовуюсь). Якщо знаєте ще цікавих користувачів твіттера – кидайте в коментарі.

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментувати