Новинний прорив: анонс нового проекту

Internet, Креатив Автор: Роман Голубовський [2,613 переглядів]

Теги : , , , ,

uareview.com

Довго проект, який я зараз вам презентуватиму, крутився у мене в голові; довго я працював над його концепцією, вигадував деталі і креативив; довго планував; і згодом вирішив – пора починати роботу над ним. Вже більше місяця проект функціонує онлайн і постійно наповнюється та розвивається, і прийшов час показати його народу. Зустрічайте:

uareview.com

Уаревю – це сайт веселих новин, пародія на ЗМІ, точніше на сучасне онлайн-видання, з відповідними типами інформації (а це не лише новини), а ще точніше – на “жовте” видання. Основна мета проекту – розважати. При цьому, інколи під соусом сатири піднімаються і не зовсім розважальні питання. Словом, що розповідати – дивіться самі: http://uareview.com/

Дивіться, читайте, оцінюйте і, звичайно, мені буде цікаво почути ваші думки з приводу “Уаревю”. Якщо маєте ідеї щодо проекту в цілому або ідеї новин – пишіть. Не соромтесь – висловлюйтесь просто тут в коментарях.

Оголошення. Проекту потрібні автори. Вмієте жартувати і хочете показати свій талант світу – ласкаво просимо до проекту! Пишіть сюди – uareviewcom@ukr.net (або просто тут у коментарях).

P.S.: За піар у будь-якому вигляді буду вдячний.

Роман Голубовський, відтепер ще й жовтий редактор

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати