Ultrasonic Lviv

Івенти Автор: Роман Голубовський [3,581 переглядів]

Теги : , , , , , , , , ,

Ultrasonic Львів: Kyau & Albert

Якби мені дали можливість провести ніч з суботи на неділю 12-13 лютого у будь-якому місці в Україні, я б не вагаючись провів її там, де і провів – у Львові, у Сихівському Shuvar Expo. Адже саме там відбувався Ultrasonic Festival і саме там виступали Kyau & Albert, Marcel Woods та Tigran Oganezov. І тим, хто побував там – поталанило; а тим, хто ні – нехай заздрять.

Trance - музика, яка об’єднує: заставляє тисячі сердець битись в унісон. Trance - музика, яка викликає масу емоцій: заставляє MC матюкатись (не гарно, але факт). Trance - музика, яка приносить радість: навіть люди, далекі від захоплення танцювальною музикою, отримали неабияке задоволення (бачив на прикладі власних знайомих), не кажучи вже про фанатів трансу.

Пам’ятаю як я вперше почув Kyau & Albert – це був 2001 рік. І це був “Outside“. Пройшло 10 років, і ось вони вже не в екрані телевізора, а на сцені в моєму рідному Львові. Особисто я отримав нереальне задоволення від їх виступу. Marcel Woods та Tigran Oganezov теж грали гарно, але найбільше сподобались саме Kyau & Albert. Хлопці дві з половиною години тішили публіку як старенькими хітами так і свіженькими релізами типу “Barbizon“.

Це був перший Ultrasonic у Львові. Та не останній!

Львів розуміє Trance-музику. Львів готовий приймати хороших ді-джеїв. Хороші ді-джеї готові приїжджати до Львова: Tomcraft, Westbam, Blank & Jones, ATB, David Forbes, Tiesto, а тепер ще й Marcel Woods та Kyau & Albert.

Словом, класно було.

Кілька фото з Ultrasonic Lviv:

Ultrasonic Львів

Ultrasonic Львів

Ultrasonic Львів: Marcel Woods

Ultrasonic Львів

Ultrasonic Львів: Tigran Oganezov

Ultrasonic Львів

Текст та фото: Роман Голубовський

Постовий: Наступна вечірка, яка обіцяє бути найграндіознішою за всю історію проведення танцювальних івентів в Україні – Sensation White у Києві: The Ocean of White.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати