Вистава “Вівісекція”: тонка іронія, яскраве шоу і гарні груди

Відгуки та звіти Автор: Роман Голубовський [2,381 переглядів]

Теги : , , , , ,

Вівісекція

Колись хтось казав, що в майбутньому все буде суцільним телебаченням. Мовляв, книги і театр відійдуть в минуле, а майбутнє за кіно. Але от після пафосного “Поводиря” й видовищного “Інтерстеллара” я сходив в театр і переконався, наскільки ця теза хибна.

Вистава “Вівісекція” Олексія Коломійцева, яку зараз показують у Львівському драматичному театрі ім. Лесі Українки, навіть не вистава у звичному розумінні цього слова – це рок-опера. Або просто шоу.

Замість лінійного сюжету глядачам пропонується набір із чотирьох рок-новел – “Карась”, “Тарган”, “Курка” і “Муха”. Власне, саме над ними й проводиться ця сама “вівісекція” – розтин живого організму з метою наукового досліду.

Не можу також не виділити одну із частин, яка, щоправда, трохи вибивається із загального змісту оповіді, проте додає виставі гостро-сатиричного забарвлення – пародіюя на засідання Радбезу ООН. Тут вільно зустрічається й слово, яке ще донедавна було нецензурним, а тепер широко вживається для означення президента сусідньої держави. Ця частина гарно показує недолугість засідань ООН під час війни на сході і символічно завершується поверненими до глядача дупами персонажів.

Кожна із новел супроводжується іронічними титрами, в той час як на сцені розгортається неабияке шоу – суміш красивих хореографічних постановок, оригінальних декораційних рішень і світло-димових ефектів.

Ну і красиві оголені жіночі тіла – не можу цього не похвалити. Ще одна причина глянути “Вівісекцію”.

Виставу “Вівісекція” можна подивитись і відчути 6 та 13 грудня у Театрі ім. Лесі Українки. Строго 18+.

Роман Голубовський | співпраця з блогерами у Львові – звертайтесь.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати