Коротко про відпустку або чому варто відпочивати в Єгипті

Offline Автор: Роман Голубовський [8,112 переглядів]

Теги : , , , , , , ,

Хоча не люблю попси, приходиться любити те що доступно. Саме тому минулого року як курорт я полюбив Туреччину (Аланья), а цього року – Єгипет (Хургада).

Взагалі, відхиляючись від теми, зауважу, що завдяки вигідному географічному розташуванню України нам, українцям, легко “об’їхати пів світу”: живемо ми в якій-не-якій але Європі, відпочивши в Туреччині можемо похвалитись що були в Азії, а після відпустки в Єгипті до списку можна додати і Африку! Залишилось зовсім небагато:)

Отож, Єгипет – країна пірамід, гробниць, пустель, папірусу, верблюдів… можна звичайно продовжити (позіхаючи), але не за цим варто їхати до Єгипту.


Червоне море – ось основна прикраса Єгипту, і саме через це у мене в планах колись повернутись туди. Незважаючи на те, що Червоне море найменш червоне море, яке мені довелось бачити, воно надзвичайно красиве, тепле, солоне і чисте. А колір його води просто зачаровує (див. малюнок нижче). А що найкраще робити відпочиваючи в Єгипті? (Думаю, зрозуміло, що відповідь пов’язана з Червоним морем) – Правильно, плавати у ньому. А ще краще – занурюватись!

Дайвінг – саме в Єгипті я вперше відкрив для себе цей вид відпочинку, і досі перебуваю у захваті від нього. Це важко описати – потрібно лише спробувати. Якщо в двох словах, то естетична краса підводного світу, яку ти побачив (а дивитись в Червоному морі є на що), підкріплюється почуттям того, що ти зробив щось зовсім небуденне, незвичне та екстремальне. Відчуття при цьому просто неймовірно яскраві.

Я люблю науковий прогрес та 21 століття! В 90-х роках ми всі з захватом дивились по телевізору на занурення під воду Жака Іва Кусто та його команди. Ми тоді навіть не мріяли, що з часом це стане доступно і нам (не професіоналам).

Підводячи висновки, для наглядності наведу діаграмку:

РоботаВідпусткаЄгипетЧервоне мореДайвінгЩастя!

Діаграма означає наступне: працюйте, заробляйте гроші, – і все для того, щоб у відпустку з’їздити до Єгипту на Червоне море, а там замовити дайвінг, – і буде вам щастя!

Катя та Червоне море

P.S.: На фото моя дівчина Катя, яка, до-речі, також у захваті від першого досвіду дайвінгу.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати