Жіночі журнали такі журнали

Internet, Offline Автор: Роман Голубовський [6,369 переглядів]

Теги : , , , , ,

На днях попався мені в руки один жіночий журнал. Крім реклами косметики, історій з життя зірок і статтей на тему сексу та психології я знайшов у ньому (о диво!) – статтю про блоги та соціальні мережі! В статті розповідалось про те, що блоги це круто, і що з допомогою них можна (приводились розповіді блогерів жіночої статі, щоправда без посилань на самі блоги) отримати роботу, одружитись, самовиразитись – словом, все, що потрібно аудиторії цього журналу. Крім того, перераховувались основні соціальні мережі з коротким описом. Ці описи мене заставили усміхнутись:

Самые популяные социальные сети

Facebook.com – Помогает завести полезные и бесполезные знакомства в любых уголках планеты. Хотите поболтать с аборигенами Австралии? Вам сюда!

Vkontakte.ru – Прекрасная возможность для амбициозных, уверенных в своих силах профессионалов заявить о себе и установить связи. К всеобщей выгоде!

Вконтакте, як виявилось, – російський LinkedIn, а з доступом до інтернету тільки в Україні так погано, бо в Австралії навіть аборигени підключені до мережі і навіть сидять в Фейсбуку.

З скріншотів можна зробити висновки, що журналіст, який писав статтю, навіть не спробував зареєструватись у відповідних соцмережах. Такі вони, жіночі журнальчики!

Постовий: ticapac розповість, як розкрутити твіттер.

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати