Увага! Допрем’єрний показ біографічного фільму “Ів Сен-Лоран” для блогерів у Львові

Івенти Автор: Роман Голубовський [6,474 переглядів]

Теги : , , , , , ,

Ів Сен Лоран. Фільм

У вівторок, 8 квітня, відбудеться допрем’єрний показ фільму “Ів Сен-Лоран” для блогерів та користувачів соцмереж. Кіносеанс пройде у кінотеатрі “Планета Кіно” (торговельно-розважальний центр “King Cross Leopolis”, Львів). Початок о (!)19:00. Кількість місць обмежена, чимшвидше записатись можна тут.

“Ів Сен-Лоран” відкриває “Французьку весну” в Україні. Фільм демонструватиметься французькою мовою з українськими субтитрами.

Умови запису на фільм:
- Для активних блогерів чи користувачів соцмереж (повинен бути блог або FB-аккаунт, де потрібно буде написати відгук про фільм);
- Потрібно залишити під цим постом (http://blog.golubovsky.com/yves-saint-laurent/) коментар «Запишіть мене» (Важливо! по цьому я знатиму, хто записаний, а на вказану пошту пришлю запрошення);
- Поширити в одній з соцмереж посилання на цю сторінку (внизу поста є кнопки соцмереж);
- Протягом трьох днів після показу в блозі/facebook потрібно написати відгук про фільм (посилання на відгук надіслати мені на пошту).

Зауваження. Кількість місць обмежена, подача заявки не гарантує попадання у список запрошених. Перевага надаватиметься власникам блогів.

Трейлер фільму “Ів Сен-Лоран”:

***
Про фільм

Фільм-біографія «Ів Сен-Лоран» розповідає про одного з найзнаковіших дизайнерів епохи. Те, що 21-річний юнак зміг очолити один із провідних домів моди та стати генієм фешену, вражає. Під час зйомок були використані оригінальні костюми Ів Сен-Лорана, а також справжні ескізи з музеїв.

Роман Голубовський

Схожі статті

Сподобалась стаття - підпишись на оновлення по RSS, на пошту або в ЖЖ!

Коментарі:

Коментувати